Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Titanfall je první multiplayerové FPS od dob Quake 3 co jsem nainstaloval a hraju skoro denně. A aktuálně asi jediná co ještě hraji na PC (tím neříkám, že PC je špatné, jen PS3 mi teď nabízí pohodlnější hraní, a to nejsem konzolista, PS3 mám asi půl roku). Hra má samozřejmě nějaké nedostatky (lobby, origin, MK5 smart pistol) ale na druhou stranu je to svižné, nepadá to, přináší to nové prvky (freerun, titany), relativně vyvážené (alespoň co dokážu s mým lvl posoudit). Utratil jsem za to cca 1500, ale peněz nelituji. Na steamu mám spoustu her, které stály sedminu, ale ještě jsem je ani nenainstaloval. Takže pokud to beru podle doby kolik jsem na tom strávil je titanfall jedna z těch nejlepších MULTIPLAYER her co jsem hrál.
  • Hru jsem si stáhl minulý víkend z Originu, když byla na dva dny zdarma. Velikost je neuvěřitelných 52 giga(!), což nechápu v čem, protože mapy jsou velikostně odpovídající CoD a grafika není zrovna úžasná. No, dejme tomu. Musím uznat, že celou půlhodinu, co jsem hru hrál, tak jsem se náramně bavil. A po té půlhodině už jsem se ke hře nevrátil ani jednou, protože to za to jednoduše nestálo. TitanFail...
    • Ta velikost je tím že vývojaři byli líný/nestíhali komprimovat zvukový soubory
  • ano Beta toho nabídla daleko více než celý slavný Titanfall i se všemi DLC a Seasony passy a nevím čím ještě
    • 1) hráls Titanfall, nebo jen soudíš podle toho cos někde četl?
      2) přesně před rokem v září měl vyjít nový Command and Conquer, podle testerů prej super hra. Ještě v srpnu tuším vyšel trailer. Najednou bylo září a hru zrušili. Proto hru budu posuzovat až vyjde. To je celé
      • Kdybych to nehrál, tak to snad neposuzuji ne?
        Počitám, že Destiny opravdu vyjde, ten hype byl opravdu nákladný..
    • reakce na mik,,,
  • A teď vážně, hraje tuhle hru vůbec někdo? :D
    • Určitě se pár dementu najde ,tahle hra pro mně byla vždy k smíchu už když vyšla i ted mi je do smíchu když čtu jak "důležité" dlc vyšlo :)))
      • Cítím tady někoho, komu to rodiče nekoupili, on si to nemůže stáhnout tak to bude raději pomlouvat.
      • Teda nadávat hráčům jen za to, že hrají Vám neoblíbenou hru je pod úrovní lidského druhu. Pokud Vám nevyhovuje, prostě téma Titanfall ignorujte. Já hru koupil nedávno v akci se 70% slevou, nahrál 12 hodin a moc se bavil. Koupil jsem dokonce Season Pass a rád si přes den odskočím na 2-3 hry oddechnout. Za mě spokojenost.
        • Ty o úrovní lidského druhu asi nic nevíš právě kvůli lidem co si jdou k pc hrám jenom oddechnout vycházejí hry u kterých se nemusí používat mozek a stejný to je i u dalších věcí třeba filmy nebo hudba prostě tam kde si jdou lidi "oddechnout" sice nevím od čeho, a díky těm lidem musí člověk čekat několik let na dobrou hru ,film a hudbě ani nemluvím oddechujte ,nepoužívejte mozek , btw podívej se na film Absurdistán
          • Tak se se tedy velmi omlouvám, že nesedím 18 hodin denně u PC a kazím Vám herní a osobní zážitek. Je mi z nás na zvracení, musím se nad sebou zamyslet.
  • Jack1947
    Bez titánů takže jen hezčí COD?
    • teď je z toho jenom Fall
  • Možná budu za exota, ale pro mě je Titanfall nejlepší hra roku 2014.
    • Už jsme dva, jen dodám, že to je nej MULTIPLAYER hra roku 2014
      • To se pleteš nej MP hra roku 2014 je Destiny, mnohem zábavnější než TitanFall...
        • To už vyšlo? Já klidně přehodnotím názor...
    • Nejlepší hra nevim, ale pro mě je to rozhodně nejlepší multiplayer fps za poslední roky, tedy až na ten nepovedenej systém lobby atd
      • Nejlepší multiplayer FPS, kde je pistole s aimbotem ? Kam jsme to klesli bože *13*
  • Hru sem stahl zadara na originu na 48 hodin, za tu dobu nahral tak 3 hodiny a vubec sem nemel chut hru zapinat znova.Potvrdilo se tak co sem si myslel hra dlouho nevydrzi, za ty penize urcite hra nestoji. Nekoupil bych to ani za 200 nekde ve sleve. Jesteze sem se neunahlil a po nadsenech recenzi nekoupil. Jeste by me zajimalo kolik recenzentu si hru koupilo, a jeste ted ji hraje, myslim ze moc jich nebude
  • TheGGG
    mod bez titánů, co je ta hra bez mechů?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit