Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • paradox se v poslední době snaží *3*
  • Tak Paradox je známý tím, že vytváří předešvím hry pro úzké skupiny hráčů + vždy udělá nějakou hru pro většinové publikum ('viz. Magicka) čímž vydělá hromadu peněz a pak se zase dál baví vývojem menších projektů většinou pro úzkou komunitu fandů *3*
  • hmm... pamatuje si tu nekdo hru Warzone 2100 ?
    • Áno pane :).
  • kubi-wan
    Jó, kde jsou časy Sacrifice, originální to hry od Shiny Entertainment?
    • tak tak,dohráno 4x a určitě si to dám někdy znova, originální pecka.
  • Cypri
    Pokud to bude dobře vyvážený, bude dostatek hráčů a budou spolupracovat tak to kupuju. Pokud ne tak aspon at tam je UI ktera neco trefi a dokáže strategicky uvazovat (aspon trochu at je to vyzva) Pak to prostě koupim.
    Pokud to ale bude hrát 2,5 hráče, nespolupracujících sólistů tak to nemá smysl a hra bude určena k záhubě.

    Docela mě třeba mrzí že se nehraje Section 8. Docela mě to bavilo na to že na tyhle hry nejsem většinou, ale bylo to docela ok.
  • BoB.2
    Kam na ty napady chodijou?
  • ajéje to zas bude výplach.. njn se nedivim ze si tam pak školák vystřílí třídu, samá fantasmagorie toto, není nad starýho dobrýho wolfa s hitlery na zdi, tam bylo aspon pouceni proti nacizmu, tady je to akorát tak podpora kukluksklanu.
  • Koncept zní velmi zajímavě. Vždy mě fascinovala možnost ovlivnit průběh RTS bitvy vložením se do hry. Doufám, že v budoucnu někdo udělá hru, kde tento princip bude fungovat v coopu. Jeden hráč bude řídit průběh jako RTS a druhý bude ovládat jednotku v FPS modu. Ah ty sny. *14*
  • Eeeeemmm...matně si vzpomínám, ale nebylo už něco takového?? Tak dva/tři roky zpět? Byla to ale jen FPS.
    • darkest of days .-)

      http://www.youtube.com/watch?v=aZbzikj42iw
  • jindra.veliky
    konecne zase originalni hra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit