Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No IL2 BOX to není a ani nikdy nebude . opět úplně rozbité ( gliče , bagy pády FPS , pády Hry)  a stále stejně nudné --- to fakt nejsou schopni vytvořit aspoň jeden nový mód do letadel (do čehokoli ) ? Takže zase po 3 dnech uninstall  a hurá zpět k normálním letadlům ;) 

    A přitom to ze začátku vypadalo jako krásná arkádová hra s letadýlky a tanky .

  • Gorobilypes

    Rise Of Flight pořád nej

    • Protože mám celou serii BOX tak volím ( ale ještě jsem nekoupil ) FCv1 . Sranda je že tvůrci RotF dělají Sturmovika a spolupracují s lidmi co vlastně dělají nové RotF . 

    • drasta

      Co Il2 Flying Circus?

  • v tom update teaseru mluví David Attenborough? 😀

  • Jez3vec

    Myslel jsem že WoT je nevybalancovaná p2w hra. A pak jsem se po 2 měsících dostal na top BR v WT, kde pokud v týmu nemáte ADAT, tak si vás prémiová helikoptéra ka50 ničí z 10 km jako nic. Za brity se můžete leda dívat jak vás a váš tým pomalu ničí.

    • drasta

      Hlavne je to ale brutalni grindovacka... zlaty WOWs lode. Ten grind ve WT je proste neuveritelnej.

      • No zlatý Sturmovik kde nemusíš grindovat vůbec nic ;) WOW jsem zkusil jen letadla a dál mě ta společnost nějak přestala zajímat .  Je to to samé co WT akorát pro lidi co chtějí realističnost o něco lepší ( s Realitou nemá ani jedno s toho moc společného ) 

      • Já si ještě pamatuju, že to docela šlo, ale pak přišel velký update, kde "vylepšili"ekonomiku a od té doby jsem se prakticky nehnul z pozice, protože těch RP a SL to chce strašně moc na odemčení čehokoliv v porovnámí s tím, kolik je odměna za bitvu, ale to už je pár let. Ještě než přidali tanky, tak se skvěle vydělávalo s bombardéry, jenže pak nerfnuli bomby a i výdělky z Realistických a Simulátoru... :( Jinak je to dobrá hra, ale ten grind je šílený.

        • Souhlas. Hraju to jen for fun. A jako bonus jednou za půl roku popolezu na další stroj. Víc od toho nečekám. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit