Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Umaroth
    Já mám slim 250GB a co se týče vzhledu, tak se mi líbí maximálně, takže nic neřeším. I kdyby se mi slim-slim verze líbila jeste vic tak kvuli vzhledu novou fakt kupovat nebudu, na to si těžce vydělaných peněz moc vážím *5*
    • Súhlasím ja som tiež vlastník Slim verzie 320 a som maximálne spokojný ale ja si myslim, že nový vzhľad nieje určený pre súčasných vlastníkov ale hlavne pre nových. V europe sa predáva cca 50 tisic kusov PS3 mesačne tak si myslím, že sa to spoločnosti Sony vyplati. Dokladám fakta pre haterov - http://www.ps3mania.sk/novinky/europske-predaje-hier-a-konzol-k-30-6-2012-t10713.html#p73040
  • Hmm plastová černá bedna, co to asi tak znamená? Možná, že by to měli pohřbít a vyjít s nějakou fakt výkonnou konzolí. Cena tohoto "děla" bude asi jako 1/3 ceny GTX680, takže to vychvalovaný Uncharted utáhne dalších 6 let:) Nemám nic proti konzolím, brácha nedá na ps3 dopustit,ale když se podívá u mě, tak sám uzná, že je trošku na tetrisu.
  • hele teda že je Sleepless zvrhlík je známej fakt, ale jestli se mu todle líbí víc než současnej Slim, tak už je mi jasný, proč všude, kam přijde, tam kurwí design, v Levelu, tady...atd... *5*
    • Mi se PS3Slim také nelíbí a mám doma 2xFAT. A také se mi ta nová verze na fotkách líbí. Ale to se mi líbila i PSP E1000, než jsem ten levný plasťák držel v ruce. Pak jsem se pokorně vrátil k PSP FAT.
    • Na slim se take hrozne nadavalo, jak je osklivy a ja s nim problem nemam. Na mem sklenenem televiznim stolku z cerneho kouroveho skla vypada dobre a neleskly povrch je velmi prakticky. Stejne prehnana je i tato reakce zalozena na par fotkach mizerne kvality.
  • walltar
    Btw když už jsme u těch konzolí .... Slyšel jste někdo o tomhle? By mě zajímalo co z toho vyleze. http://www.kickstarter.com/projects/ouya/ouya-a-new-kind-of-video-game-console
    • No takže vidím že peníze mají ted stačí vydat konzoly o výkonu starého Alcatelu a prodat za cenu 399 Euro aby se neřeklo že nic nevydali *7*
    • JohnyTheZik
      Dokonce tu o tom byl clanek -
      http://games.tiscali.cz/tema/android-konzole-ouya-uspela-na-kickstarteru-za-par-hodin-60026
      ..
      precti si diskusi a zjistis, jakej nazor na to lidi maj :)..

      Ja osobne si nemyslim, ze by to mohlo v realu uspet.
      • Orthank
        A mimo toto se téma této konzole propírá v posledním Fight Clubu #86....
        • walltar
          Hmm tak toho sem si vůbec nevšiml nikde ....
      • Pro vůrobce konzole to úspěch je už nyní. I kdyby prodali konzole jen těm, co backli, furt si přídou na pěknejch pár peněz.
    • Coby. Smartphone o velikosti melounu s možností připojení k televizi.
      Jen mě nepřestává udivovat dem*nce všech těch lidí, kteří to backnuli.
  • Hehe, PCčkaři si snad nedovolí kritizovat vzhled jakýkoli konzole, že ne ?! Vždyť by se museli hanbou propadnout, když se podívají na ty svý zaprášený designový skvosty, větčinou poslepovaný z toho, co bastlíř dal ... ;-)
    • Mladý pán tých počítačov v živote asi mnoho nevidel, všakže?
  • Osviceny
    Super, ale k čemu je to dobrý ? To je možná tak dobrý pro nerdy, aby zase mohli za co utrácet.... protože prostě musí mít jednu konzoli ve třech variajantách jinak nejsou cool !
    • Proboha, co jsi to za člověka? Smutné, kam jsme to dopracovali... *13*
    • Tyhle revize se nědělaj pro nás, ale dělá je Sony hlavně kvůli sobě. Konzole bude menší a nový výrobní postupy budou levnější než u předchozích variant. Jinými slovy Sony bude mít na jednu konzoli nižší výrobní náklady.

      Ale tohle jde stejně úplně mimo mě. Já čekám hlavně na představení nové generace a to stejně jenom proto, abych si užil víc srandy na svém PC.
      • True story *1*
  • podla mna to vypada rozhodne zaujimavo http://www.ps3blog.net/2012/07/14/has-the-new-super-slim-ps3-leaked/
  • Vita se neprodává podle představ, na čemž dost tratili, PS4 by tu mohlo být do roku a oni vydávají novou verzi PS3.
    Vita se vlastně neprodává *1* .
  • No, já si takovej kus šrotu nikdy nekoupím *15* nejsem hlupák. A navíc to vypadá jak nějaká luxusnější rakev... *7*
    • hlupák je ten kto to vživote nemal doma a rozdáva múdrosti na všetky strany....
  • BLADIA-AMNESIA
    Pc FTW !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit