Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xtron

    Mám za sebou asi tak 40% hry, hráno na hard a zatím nějak odvázaný nejsem - to Assassin série se mi líbí více. Lara je mnohem více koridorová arkáda a občasné gauntlet toky nepřátel jsou více frustrující než zábavné a jejich AI dost pokulhává. Pěkný design kobek a i bez nápovědy "easy" to prakticky jde jako po másle s občasnu smrtí - ono i tak je vidět, kam skočit. některé hlavolamy jako mega konstrukce jsou opravdu působivé. Zatím si nejsem jistý, že investice 59€ je ok, hodnotím průměrně. Crafting je dosti osekaný a surovin všude mraky i na hard a nějak moc potřebné to ani není ... no uvidím dál. Dočasně uzavřené části map stylem "sem nemůžeš, dokud nemáš lepší nůž" jsou dosti chabé oslí můstky.

  • StarejKokos

    Jeste nedavno by tu bylo tak 10x az 20x vic komentu...

    • yeniczek

      Jo no. A 3/4 z nich by byl nějakej hate a reakce na něj. Díky nechci :)

    • Jack1947

      Více flamu, nadávek a povyšování se nad jednou/druhou MASTER rrace ? toje nějaká ztráta ??!! 😱 Pokud je podle tebe počet komentů nějaká návštěvnost tak to je jen tvoje věc. Ono to dost ušetřilo práci, když se vyvrbí zajímavej článek komentáře to mít určitě bude.

      • StarejKokos

        Konstatuju fakt, reakce typu jack jdou fakt mimo me.. tak hlavne zes tu zustal ty, to to fakt spasilo

        • Jack1947

          Dej si pohov,  3 plusy mluví o tom že se mýlíš😉

          Remcalo se ted a bude se remcat vždy, typická česká nespokojenost se vším a z každým.

          • StarejKokos

            Wow 3 plusy! Kdyby byly minusy tak jich mas 30

            • Tak tak, nedivím se, že mu to takhle vyhovuje, si teď přijde že má vždy pravdu 😀

              • StarejKokos

                Reakce na příspěvek:

                No jasne, a ten jeden plus si vzdy klikne sam sobe z telefonu

  • KamilZm

    👍 pro Patrika za perfektní recenzi, díky.

  • 0011

    Hraju už od čtvrtka (protože croft edice) kromě občasných bugů mi příjde, že předchozí díly měli lepší level design, jinak je to more of the same, což pro někoho může být špatně, osobně mi to nevadí.

  • maros.goc

    paráda teším :) TR2013 bola len priemerná akčná hra, to Rise of the TR vylepšil mnohé ale stále tam bolo čo zlepšovať :) ...teším sa na Shadow :)


    kazdopadne je cas dodat serii novy vietor :) prec s "RPG" prvkami, prec s "hrobkami" ktore nie su hlavnym prvkom hratelnosti, prec s nekonecnym zabijanim ludi

    ......je na case sa vratit ku geniálnemu level designu z TR4 The Last Revelations a Tomb Raider Underworld, je čas bojovať omnoho častejšie proti zvieratám a mýtickým bytostiam a je už konečne čas na to, aby riešenie hlavolamov bolo súčasťou aj "príbehových" pasáží a nie len vedľajšej činnosti

    • Tanatonaut

      Pokud to není sarkasmus, tak ano ano ano. Čtyřka se svými hádankami a level designem je pro mě top díl v sérii. Dodnes nezapomenu, jak se otáčely celé místnosti

    • iSpirit

      To se nedočkáš, pokud jednu stranu bude primárně zajímat, že to jede 100 FPS a druhou stranu, že to byla kdysi Xbox exluzivita, tak se pokroku v gamedesingu nikdy nedočkáš. 

    • ucho

      jako taky bych chtěl zpátky ke kořenům, ale tenhle styl je pro masy stravitelnější a lépe se prodává.

  • flash789

    Hodnoceni hry prumerneho Pc hrace. Jede mi to 100 fps. Tecka. 

    Misto mozku z piva kostku.


    ja jen ze jsem sem nakouknul co lidi rikaji na hru a dozvim se jak to komu ,,jede,,koho to zajima, napiste neco o hre a ne o tom jak velkyho mate pindika..

    • residentevilfans

      Ano, PC hráči řeší optimalizaci, jak úžasně nečekané. Nikde, ale nevidím, že by to mělo ukazovat na narativní nebo obsahovou stránku hry. 😉

      • i586

        On neví, co je optimalizace, protože místo mozku z piva kostku.😂

        • iSpirit

          haha, to bylo ale vtipné...

  • MickeyMutant

    Máte blbě odkaz na Metacritic. Vede ke tři roky staré Rise of the Tomb Raider, navíc k její xboxové verzi. Hodnocení Shadow of the TR pro PS je v téhle chvíli 78 %, tedy ne uváděných 86.

  • wxyz

    Press X to raid a tomb

  • residentevilfans

    Já teda hraju už od 12 a nemůžu si stěžovat. S 1080kou na ultra 90-144 Fps

  • martin.zima.98

    hra super už od 18:00 hraji, ale optimalizace opět jako u ROTR katastrofická..... jako nemám  nějaký dělo gtx 960 2gb (bohužel) i5 4690k a 16GB Ram a na medium to šlo okolo 40 fps... no a po určitých upravách jedu 45-50 a takový shadow of war mi jel krásně medium/high přes 60fps

    No tak snad to patch ještě zlepší

    • Johnny

      máš 960 2GB a stezuješ si u hry v roce 2018 na optimalozaci xD seš normální?

      Uvědomuješ si že před třema rokama už to byla karta střední třídy?? Takže logicky před třemi roky by jsi hry měl rozjet na střední detaily, ted se píše rok 2018 takže bud rád že dnešní hry rozjedeš na víc než na Extra Low

      • Lukass

        No vono to jede ale dost blbe i treba na Gtx 1060 6gb. Neni to moc dobra vizitka optimalizace. 

        Jinak 960 mela problem rozjet  v nejakym slusnym nastaveni Rise,  takze tam bych to moc vazne nebra.  Ale 1060 uz nejaky srovnani nabizi

        • Jack1947

          No je to ekvivalent k 960 minulé generace takže se až tak nejde divit... dneska cokoliv menšího než 1070 přes to nejede 18tikolák 😎😉

          • StarejKokos

            1060 neni ekvivalent 960 ale je to lepsi 970 asi tak o 10% plus 2,5gb VRAM navic.


            1060 je v tomhle roce to, co najdes v 90% reccomended specs...

            • Jack1947

              Nojo ale když máš možnost je lepší 1070 ( dražší jistě) 10% výkonu máš tady a jinde ho ztratíš to je propastné. No nevím recommended specs ?

    • Jack1947

      Shadow of war má super optimilizaci ajta, to zamrzí přitom ROTR jel na Xboxu tehdy dost dobře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit