Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • twicer

    Tu část dítěte kdy ostatním říkáš ať si najdou holku, jen protože jsou fanoušky high-end hardwaru a mají na to peníze? :)

    Mohl to být jen laciný výkřik do tmy jako pokus o vtip, ale od člověka ohánějícím se dospělostí bych to úplně nečekal.

  • lito

    Snad už ne, tu část dítěte chci mít, ale jsem rad, ze nemám potřebu řešit  ray-tracing😉

  • twicer

    To ty bys měl taky ;-)

  • KamilZm

    Ještě že FIFA 19 není na Steamu, jinak by to asi schytala také. 😁 

    Právě má slevu 33%, viz https://i.imgur.com/XHWboYo.png

  • Konzolista koupí krabicovku dohraje a za týden, dva s ní běží do bazaru kde po ní sáhne někdo jiný. Ve světle tohoto faktu příšlo zlevnění na Steamu ještě pozdě.😎

  • kkING

    No ja do holky musel nalit tri piva a  ctyri panaky a kamarad sel po me a stacilo se usmat😛 No koho by to nenastvalo

  • Jack1947

    Šak jo 😀🙂

  • triptich

    v ideálnom svete áno, user reviews fungujú ako píšeš. v dnešnom svete steam hlupákov bohužiaľ nie. netvrdím, že sa nenájdu hodnotné recenzie, ale veľká časť je podpriemerná, až odpad s nulovou informačnou hodnotou. aj preto platí, že kupovať na základe hodnotení užívateľov na steame sa neoplatí (myslené ak sa jedná o jediný zdroj informácií. ako doplnok k iných môže byť, ale treba tie hodnotenia aj čítať)

  • Veskoslav

    Stůj si za čím chceš. 

  • Veskoslav

    Hru bych koupil tak jako tak a ano, neutrální černé tričko se znakem impéria skutečně někdo nosí. Co je na tom divného? Byl to příklad. Chceš jiný? Třeba Fallout 4 u Xzone dával moc krásný artbook k předobjednávce například. 

  • triptich

    hru za plnú cenu kupujem z dvoch dôvodov:

    1. chcem podporiť vývojárov

    2. viem, že mi dá dostatok zábavy za danú cenu

    a teda je mi srdečne jedno, kedy zlacnenie, alebo kedy a za koľko si ju v podobnej edícii kúpi niekto druhý. max. ak ma to zamrzí, že mohol som počkať, ušetril by som babku, dve. ale žeby som z toho robil vedu? načo? ak mám dojem, že ma obabrali, nabudúce proste už nekúpim, počkám na zľavu. a reči, že je to spôsob ako dať najavo svoju nespokojnosť? ha, ha, ha. keď je hra v zľave, asi už je odpískaný čas najväčších predajov a ziskov a je otázne, ako veľmi vydavateľa trápia zlé hodnotenia. už hru bude aj tak dealovať cez zľavy a snažiť sa zarobiť na DLC obsahu/season pasoch a podobne.

  • lito

    myslíš odlesky, které "nikdy nikdo" ve hře neřešil, dokud nVidia je nepředstavila? Ne, nebude to umět, ale myslím si, že tohle bude to poslední, co budeš ve světě dospělých řešit. Chce to dospět.😉

  • Vojtzech

    Mít Titana a holku se nějak vylučuje?

  • Vojtzech

    V tomhle případě ten povyk moc nechápu. Taky jsem to koupil za plnou cenu v den vydání, ale hru
    jsem si užil a a koupě nelituju. Kdybych měl brečet pokaždý, když se
    zlevní něco, co jsem si zrovna koupil, tak nedělám nic jinýho.

    A ty řeči, že to odnáší ti, co hru nejvíc podpořili jsou celkem pokrytecký. Kdyby platili plnou cenu, aby hru podpořili, tak by teď nepřikládali pod kotlík review bombingem, když se jí prodejně nedaří.

  • Nechápu proč jsou všichni proti předobjednávkám. Když je nechcete tak to nekupujte a počkejte si, ale ten co si hru stejně koupí v den vydání, protože se mu prostě líbí nebo je to dobrá hra (ano i dobré hry vychází), tak si hru může stáhnout aspoň dva dny dopředu. A kdo bude určovat, která hra má mít předobjednávku a která ne? Někteří by se přesto měli přenést.

    Co se týče user reviews, jediná výhoda je, že dokáží informovat o aktuálním dění, ať už v jakým je hra stavu nebo i jak se chová firma k zákazníkům. Zatímco na internetu vyjde recenze a pak se o hře už nenapíše, na steamu nebo i jinde jsou pak aktuální informace. Mě by třeba zajímaly i články o vývojářích, ne jak se vyvíjí hra nebo tak, ale přímo o firmě. Jinak stěžovat si na slevu mi ale přijde už moc.

  • Možná by se hodilo doplnit informaci, že takto výrazná sleva přišla ještě před tím, než byl dodán obsah Seasson passu.

    Takže jste si koupili nějaký obsah a ještě než vám ho dodají (snad i se zpožděním proti původnímu plánu), tak ho výrazně zlevní...

  • Jack1947

    To je všechnoslav to neřeš lol

  • Co jsem četl jinde, tak tady je to podobné. Sleva přišla ještě před tím, než se k původním majitelům seasson passu dostal veškerý obsah.

    Zajímavé, že jsem se to nedočetl v žádném článku, ale až v následné diskuzi.

    Shadow of the Tomb Raider players who own the Season Pass can play the first DLC offering starting November 13.“

    Ve světle těchto informací dává nas*anost zákazníků smysl.

  • Jack1947

    No práve jenom je to doba, kdy GGG a jiní si myslí že REVIEW BOMBING je děsně kůl a edžy.

  • cumpi3

    najdi si takovou, co bude umět jiné věci :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit