Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak, nálety už začaly, na metacritic se hodnocení pohybuje v rozmezí 1,8 až 3,2. A docela jim to přeju. Takhle by se prostě s Tolkienem zacházet nemělo.
    • Morraw
      Metacritic je absolutně nerelevantní, ptže tam může hodnotit každý. Na Steamu je třeba hru vlastnit a proto je stupidní, že si ji lidi koupili jen proto, aby napsali "fuuj lootboxy, nedoporučuju"

      EDIT. hodnocení na Steamu 84% je mnohem více vypovídající, že lidi dlabou na lootboxy a zajímá je především hra, která se podle všeho povedla.
      • Steam je ještě horší , protože dávat v podstatě 0 či 10
        • Morraw
          To není pravda. Když to někdo doporučí, tak jestli myslel 7/10 nebo 10/10 je subjektivní a na to je třeba přečíst si recenzi.

          Jestli si někdo vybíra hry na základě čísel, tak je to jeho boj.
          • 7/10 a 10/10 je sakra rozdíl, osobně nemám čas číst tuny recenzi, abych si udělal hodnocení, pro mě je Steam hodnocení naprosto nevěrohodné... Spíše bych uvitál, kdyby třeba opencritic zavedli něco jako MT, kde by byla regulace
            • Nebuď pyca drasto, už teď se na MT maže, ta tvoje ironie je vskutku trapna
            • No jo to je tak jednoduchy! Az se divim ze to nikoho nenapadlo driv! Jeste ze neexistuje zpusob jak podvrhnout IP nebo ji zmenit.

              Samozrejme kontrola toho jestli recenze hodnoti kvalitu hry a ne nejakou soucast te hry ktera na vyslednou kvalitu nema zadny vliv musi byt. To je jasny. Najme se na to par lidi a je vymalovano!

              Tak jednoduchy!
            • Úplně jednoduché 1Ip=1 recenze, vždy písemná a k tomu číslo a moderátor, který by kontroloval bombardování, které nemá do činění s kvalitou samotné hry.
            • Morraw
              Dělám to stejně ;) Neříkám, že steam je dokonalý, ale najít tam relevantní recenze (pozitivní/negativní) lze a člověk se na jejich základě může objektivně rozhodnout.
            • Ja osobne na Steamu vzdycky prvni koukam na negativni recenze abych zjistitl co lidem nejvic vadi a rozhoduju se podle toho :D
            • Morraw
              Pořád je to nic neříkající. Celkové hodnocení může být 7/10, ale pro tebe klidně 9/10. Já si pár recenzí přečtu, když mě hra zajímá a rozhoduju se o koupi. A ne na základě Steam hodnocení.

              Metacritic je tedy větší bordel. A zajímalo by mě, kdo by ty regulace dělal a jaké by měly být.
  • Shadow of War je venku, tak upalujte napsat kritickou recenzi. Někdo musí zastavit Saurona.
    • Na napsani kriticke recenze by si to clovek musel nejdriv koupit. Ne diky :D
  • To není strategie? Tak to nebrat! *11*
  • Titulek kupte si to a hraci v diskuzi si stezuji. Co takhle se jednou postavit za nas a tyhle praktiky kritizovat? Takhle nemusime vedet na ci strane vlastne jste. Co takhle pro jednou titulek : "koupi zvazte nebo odlozte?
  • po deseti hodinách hrani... je to navykove :-)
  • kostejnesmrtelny
    Lidi, mějte rozum. Nekupujte to.
    • Hej tak si ču*ák ?
      Jenom pro to že tam musel Monolith naházet kvůli WB lootboxy tak si to lidi nemaj kupovat ? Ku*va hru to ovlivní jenom kok*tům kteří tu hru jenom chtějí proběhnout co nejrychleji a rushnout příběh.. Všechno z tý hry jde ku*va normálně dostat vč. legendárek a další pi*ovin. Se*ou mě lidi. Už jenom na tomhle zpí*eným portálu je kupa mrňavích sr*ček co si stěžujou a downvotujou jenom pro to že tam museli dát ty lootboxy. Kdyby ste nebyly všichni totálně vymletí ču*áci a sledovaly alespoň streamy Monolithu tak zjistíte že ani je to ku*va netěší. Hlavně ku*va kritizujte když to ani nemáte.

      Zdar vy ku*dy. Začněte taky ku*va myslet za sebe.

      Ártý
  • Hru som kupil aj premiove bednicky. Nevadi mi zaplatit. Ked si kupujete auto, tiez si ho kupite cele a nie len dvere. Proste ked niekto plati polovicnu cenu, dostane len polovicu hry. Logicke.
    • DekkerDave
      Když si kupuju auto za plnou cenu, tak už nějak s těma dveřma v balení počítám.
  • Ach jo, další info o Shadow of War...nezapomeňte prosím za tejden napsat, že to před tejdnem vyšlo, kdyby na to probůh někdo zapomněl! Jinak plná hra za 100 eur, to je celkem síla, tolik tu stály hry před pětadvaceti lety..a kvůli článku srovnávající hru s knihou začínám brát antiemetika..
    • Za a) čísto to nemusíš, b) je to už známá značka navíc ještě ze známějšího prostředí....logicky se tím pádem o tom píše více než o menších projektech.

      100 eur za plnou hru? No ja za ní dal 1200 a pokud myslíš cenu se všemi DLC....koukni na ceny na originu....nová hra 60 euro, deluxe s nejakou blbosti navíc za 80 a k tomu season pass za dalsich 60 euro. Prostě to tak je, bud si na to vydělej, počkej si na slevy a nebo se na to vyser a nekupuj to. Tvoje volba, ale stěžovat si na to tady, opravdu nemá smysl.

      Hra je hratellně velmi podobná jedničce (a ano za to jsem rád, protože jednička mě hodně bavila a dohrál jsem ji dvakrát) Vizuál je tak akorát (moc hezký, ale není to top jako Frostbite engine nebo Dunia). A že se to už moc nedrží faktů, které známe od Tolkiena? Mě to nevadí....aspoň nás mohou scénáristi více a častěji překvapovat.
      • "...stěžovat si na to tady, opravdu nemá smysl" - odpovím tvými slovy - číst to nemusíš *1*
  • Morraw
    Na Steamu se už brečí. Já patřím do skupiny lidí, kterým jsou lootboxy ukradené, ptže je prostě využívat nehodlám.

    Hra běží zatím parádně. Těším se na větší management v Nemesis systému, více obsahu a hlavně vyšší obtížnost. Uvidíme se v Mordoru *3*
  • Do konce listopadu budu mít těch 100 gb stažených. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit