Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K oprášení "vykopávky" jako Shadow Warrior můžu říct jen: SODAAAA!!! *14*
  • Keyz
    Podobné hry mi zde chybí. Klasická FPS, která je dlouhá a prostě se tam hlavně střílí. Proto mám rád Doom 3. Dnes jsou všude různé RPG prvky, které mohou být špatně vybalancované anebo filmové kecy atd. Zlaté klasická FPS.
    • doom 3 nebyl špatný, ale Brutal doom je lepší *5*
      http://www.youtube.com/watch?v=Z2JTRsaHqyI
    • Tushan
      zrovna doom 3 nebyl nějak super ale třeba serious sam 1/2 *14*
      • Hmm, ten me, stejne jako Painkiller, nikdy nebavil. Naopak Doom 3 me bavil dost. Ale ze bych dokazal konkretne rict, cim to vlastne bylo, to ne.
      • Keyz
        Jo ten taky. Ale napsal jsem Doom 3 protože ho dost lidí zatracovalo. Ale mně to jako klasická FPS dost bavilo. Ale Sam byl asi lepší a šílenější.
        • Já Doom 3 miloval, nechápal jsem to častý opovržení. Jasně, už to bylo stylem vzdálené předloze a místo houfů příšer ve větších prostorách šlo spíš o lekací akce s menším počtem potvůrek v chodbách. Ale i tak jsem si to užil. A hrací doba byla luxusní. Časem se samozřejmě dostavil stereotyp, ale to se podle mě stane u každé hry.
        • Jack1947
          Tak pak jedine ¨zbyl´´ Painkiller a jeho recyklace kterejch ( je vice nez zdravo). DNF - jina cistokrevna FPS v dnesni dobe se mi ani nevybavi, skoda to rozhodne je neni nad to vypnout mozek, pokosit par enemak nebo tisic , milion trilion a mit v dusi klid, ( dneska secko ma pribeh a tvari se to desne vazne uvidime co ten Remake Rise of the triads uz zejtra.)
  • Je hra podobně uzpůsobená pro dnešní hraní i co se ovládání týče, podobně jako tomu je u DN3D Atomic Edition? Myslím tím pohodlné ovládání myší a klávesnicí ála Quake. U zmíněného Duka to bylo bezproblémové. To je snad jediná věc, co bych si od "nové" verze opravdu přál.
    • Keyz
      Je.
  • co to je tohle jako, nejdriv carmageddon ted tohle co se stalo sem se vratil v case? tahle stranka fakt upada, sto let stare hry budou recenzovat a kdyz ne to tak nejakou indie blbost s grafikou jak z roku 123. Odchazim taky na jinou stranku tahle je uz definitvne v pr*eli
    • Přeloženo jako: Sup, jmenuju se Karel, možná mě znáte z MW3 A BO2 jako Karel98. Nikdy jsem to nehrál (protože v té době jsem ještě nebyl na světě lol), ale to mi nebrání o tom psát srance na net. #yolo #420
      • jo tohle to docela vystihlo, ja hlavne nechapu, proc tyhle mentaly rovnou nebanuji
      • kubi-wan
        Až sem ti "pařánci" začnou tyhle věci psát navážno, bude to už vážně v pr*deli *15*
        Ty más ode mě plusko! *3*
    • Miserius
      Čau a nevracej se
    • sbohem a satecek, nebudes oplakavan
    • Já to třeba vítám, protože mě zajímá, jak by se staré hry hodnotily dnes. Spousta českých webů neexistovala, takže je to přijemná sonda do minulosti, kterou nemusí číst každý. Osobně bych Warriora viděl na šestku, protože Doom a Duke je výš, ale byla to fajn hra. Hlavně pro ten nekonvenční humor.
      • static.giantbomb.com/uploads/original/15/150889/2466084-watch_out__we_got_a_badass_over_here_by_deadwoodpete83-d504d72.jpg
        • Kurna, tesne vedle :D
      • Navíc se jedná o recenzi nového vydání této hry pro dnešní PC (a dnešní hráče).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit