Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blood mel naprosto genialni jedinecnou atmosferu, sem zvedavej jestli to nekdo opravdu predela a bude se to alespon malinko blizit originalu. U SW bohuzel takovej pocit nemam.

    a jsme rad ze si jeste nekdo taky pomatuje Shogo :)
  • Shadow Warrior (2013) Gameplay!
    http://youtu.be/rldaZAUAZQI

    More videos on http://jointuvweb.tk/gameplay
  • Zajímavé, ale originální hlas je mnohem, mnohem lepší...
  • kubi-wan
    Bral bych hlavně regulérní pokračování Bloodu. Jedničku jsem hrál celý léto (což je na jednu stranu super, na druhou celkem smutný, že mě to bavilo mnohem víc, než ty dnešní hry, na který poslední dobou už nemám ani moc náladu). Teď jsem si dal ještě dvojku, kde to sice už nebylo zdaleka ono, ale pořád jsem si velmi příjemně zastřílel. Jak jedničku, tak dvojku jsem projel poctivě se všema datadiskama (obtížnost medium u dvojky je - zvlášť u datáče - těžký šikanující peklo, který když hrajete, máte pocit, že se dobrovolně mučíte a ptáte se sami sebe, jestli tohle sebemrskačství máte zapotřebí), každej díl byl úplně jinej, každej byl krásnym úkazem svojí doby... a třetí díl mi teď hodně chybí.
  • Na muj vkus jsou ty zbrane moc FutureTECHNO stylizovane. Hlasky sem tam asi slysel, ale hlas mi moc nesedi... az moc mladej. Jinac to muze byt porad dobra rezacka, jen ta stylizace zbrani mi fakt nesedi.
  • Tak a teď ještě předělejte SHOGO: Mobile Armor Division. Dík.
    • A Blood 1!
      • Bohuzel v pripade Blooda zatim nehrozi ani vydani upravene verze puvodni hry jako tomu je v pripade Duka a Shadow Warriora. Duvod je prosty - nikdo nevi, kdo vlastni autorska prava (a nebo vi, ale majitel o upravenou verzi nestoji). S SHOGO to muze byt podobny pripad vzhledem k tomu, ze jde o stejne vyvojarske studio.
        • Thorar
          Ty práva nepatří Warner Brosu, kterýmu patří i Monolith?
      • Blood bol určite jedna z naj akčných hier aké kedy uzreli svetlo sveta ale keď sa pozerám na tento nový shadow warrior, moc ma to neláka. Nejak tomu tá realistickejšia grafika nesedí, pôsobí to paradoxne tak nejak umelo. Build engine na ktorých tieto hry vznikli bol unikátny vo svojej jednoduchosti, čo sa odrazilo na vysokej nápaditosti týchto hier od Dukeho, cez Blood, po SW a Redneck Rampage, keďže vytvárať unikátne levely bolo časovo nenáročné, zostávalo autorom kopec času na vylepšovanie gameplay a zapracovávanie rôznych nápadov na ktoré by inak nezostal čas.
      • blood bych taky bral nebo redneck rampage ,kazdopadne se na tohle taky tesim *3*
        • Black_Hand
          tak malou naplasti za RR je SR4 s Grass Roots packem. vydlaci, ufoni, unosy. bohuzel zadny dynamit a zadny prasatka :\.
  • martin.mirejovsky
    Vypadá do to čím dál zábavněji. Těším se na to, protože tyhle old-school střílečky mají pořád něco do sebe. Jsem zvědav, jak se autoři se značkou SW popasovali. Ale jejich předchozí Hard Reset nebyl vůbec špatnou hrou, tak to snad bude stát za to. I když teda mně ke štěstí stačí málo - skvěle jsem se bavil i u DNF. Na původní Duke Nukem 3D to sice nemělo a ani tohle se dost možná původnímu Shadow Warrior nevyrovná, ale i tak to bude rozhodně příjemné zpestření současného žánru FPS :-)

    Snad jen škoda - chybí mi tam ten původní hlas dabéra, co mluvil Lo Wanga, a ten jeho přiblblý smích. Jo, to kdyby tam bylo, hra by získala ještě víc na zábavnosti. Snad se nový protagonista tomu starému alespoň trochu vyrovná.
  • Jeste po tri hodky mate moznost poridit upravenou verzi SW a Duke Nukem spolecne se dvema dily Serious Sama v Humble Weekly Bundle za jeden dolar. Za sest dolaru pak dostanete Hard Reset - predchozi titul od autoru Remaku SW - a klasiku, legendarni System Shock 2.
  • Alex81
    Tahle hra mně může maximálně mile překvapit. Zatím z toho teda atmosféru SW vůbec necítím. Ale co, když se to povede budu mít príma střílečku a když ne, pořád je tu originál.
    • Black_Hand
      atmosfera je naschval trochu jina. trochu min rasismu napr. :).
  • Mas tam error vole!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit