Přejít na výpis diskuzí

Shadowgun Legends – recenze

27.6.2018 4:50
Jan Hrdlička   2 příspěvky

Jako Destiny do kapsy. Škatulka, do níž Shadowgun Legends vklouzl přesně ve chvíli, kdy jej brněnští Madfinger Games takřka před dvěma lety představili světu mobilních her. A jedná se o označení oprávněné, jemuž se nelze vyhnout. České online střílečce pro dotykové displeje skutečně nechybí ani technická...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • victor

    Nevím nevím , zkusil jsem pár "misí" a tedy zábava na dlouho z toho zrovna nekouká . Singleplayer mise jsou poslepované tunely z několika prefabrikovaných assetů , které se až moc brzo začnou opakovat a pak dál jen hrajete na grind . Ještě horší zkušenost je s coop misemi , kde polovina hráčů kličkuje od úkolu k  úkolu a pak stejně skončí v místě , kdy se mají i trochu koordinovat pro další postup (čtyři "časové" zámky na portálu  ve třech spolehlivě zabránily dalšímu postupu , tleskám )  .

  • Jack1947
    Hrál jsem staré Shadow gun a to mě bavilo takový Gears of war ale kapesní nebylo to dokonalé ale zabavilo. Zkusil jsem i tu only online verzi nebylo to nejhorší ale prostě příběh tomu seděl lépe... no a tohle je zdá se MMO ještě FPS a to se mi vůbec nelíbí, ale chápu je to dnešní doba tím neřikám že to nutně musí bejt špatné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit