Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeden projekt , který se zpronevěří svým slibům a .... Kickstarter jde ke dnu :/
    • Proto tam take vyvojari sazi jeden projekt za druhym. Snazi se to udelat drive, nez nejaky takto financovany projekt vyjde. Ale nemyslim si, ze by sel Kickstarter ke dnu uplne. Jednoduse se zase bude orientovat pouze na mensi projekty.
      • Takové menší letadlo .... všichni investují , všichni se radují a kdo přijde dřív ten si toho odnese nejvíc .
  • Shadowrun v jeho stolní podobě hraju už několik let a pokud se jeho PC verze přiblíží originálu, tak sem s tím. Jen ne další zklamání jako před lety, kdy jsem si zpanul Shadowrun hru a bylo mi do pláče.
    • přesně jsem na tom stejně
  • Ringwraith
    Jo jo, čím víc tím líp.

    Chytrá věc, tenhle Kickstarter, lidi se na něm dobře zaměřili na extra tvrdě drsnou HC skupinu, která je nespokojená s dnešními hrami a velmi chytře jim namazali med kolem pusy projekty jako tento a Wasteland 2 atd. Tak uvidíme, co bude další.

    Tímto samozřejmě nemyslím, že hry vzniklé na kickstarteru budou špatné, jen že jsou dobře načasované a cílované na chytře zvolenou skupinu lidí.

    Ale těm řečem, jak Kickstarter začně novou éru, kdy hráči budou financovat, co sami chtějí, taky nevěřím.

    Je to jak říkal Vávra, prachy dostane jen pár projektů často kolem něčím známého jména. Tak uvidíme, kdo další se pokusí na vlně svést.
  • Nostalgie. :) Reflexní vlákna, svalové protézy a zlatá karta od DocWagona. *4*
    • Odulin
      Tak mně utkvěla v palici dost pistole zaoperovaná do dlaně...s tím jsem se pak ještě dost dlouho oháněl *4*
    • ales.smutny
      A což teprve Katalog pouličního samuraje ;)
    • kdepak siouxské specialní jednotky
  • MickTheMage
    No nic, uz len budem vsade odporucat a nakupovat az do vyjde...teda budem najprv dufat, aby im to vyslo a potom ked to stvoria a vyjde to, tak to kupim. Uf.

    Inak povedane - stare herne casy sa k nam vracaju, doby ked sa hry vytvarali s laskou a porozumenim... Ale zas, kto to bude mat cas hrat. Keby sa clovek aspon toho dochodku dozil, tak by si to odlozil. Lenze takto? :))
  • Vubec neznam, ale vypada to sakra paradne. Po Wasteland a The Banner Saga dalsi tahovka s neskutecne zajimavym svetem. Sem s ni!
    • přečti si nejdřiv knížku *3*
  • Odulin
    P&P RGP ShadowRun jsme hráli ke konci základky. Bylo to super, jenom pro nás s těmi svými cyberprostory, matrixy, magií, korporacemi, implantáty, fantasy apod. tak nějak hůř uchopitelný než klasickej DrD, ve kterym sme byli zvyklí na meč +2 a žádný velký obštrukce, takže sme zůstali u něho. Ale kvalitní pc zpracování bych si teď už s chutí dal.
  • shadowrun je super knížka i super hra na hrdiny.na pořádné pC zpracovaní už čekám od roku 1997 a kde nic tu nic.
  • ImDeath
    Se s tema predelavkama starejch her roztrhnul pytel. Jen tak dal *1*
    • Kr.Pa
      konecne bude co hrat
  • S tema Kickstartama se uplne roztrhl pytel. Pokud z toho budou vychazet kvalitni (hardcore) hry, tak jen dobre! Sem hrozne zvedavej, jak tyhle hry dopadnou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit