Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč jsou to proboha pořád takový sračky, když už se teda jako ukáže něco s dobrým nápadem a dobrými postavami pak to musejí p....t bezduchým mlácením a mlácením a úžasným RPG prvkem je vystřelený mozek z hlavy. viz Dante Inferno. Proč ?!?!
  • omg proč posledí dobou vycházej samý Shity?! nikde pořádná strategie, nikde pořádný RPG, poslední dobrá hra byl Portal 2. Dragon Age posrali, Crysis take neni ono, ale nikde nic pořádnýho jako morrowind, Baldurs gate, NWN, Sacred 1, Diablo atd.... proooooč?
    • Nic proti tvému příspěvku ale radši CoD než hry které si vyjmenoval

      PS tohle fakt není provokace nevím co všichni na CoD nadávaj ale promě jsou dnešní hry lepší než ty staré pochopitelně nehodnotím grafiku i když BG je dobrá hra
      • pokud jsou pro tebe dnešní hry lepší tak tim dobře pro tebe, ale já kterej sem zažil začátky herního byznisu dnešní většinu her prostě neschvaluji. Všechno je tak trapně zjednodušený až to bolí.
    • SA-reg
      No jo, hru už stojí za *****. Ale co to má co dělat s Shadows of the Damned?
    • NVM je nehoráznej kekel kterej měl jako jedinej klad docela hutnou tvorbu postavy.
      Teen serie DA je špatná hra už od 1 dílu.
      A tohle vypadá parádně a ne jako sh.t :)
      • Dekuji mnohokrat kolego hatere, lepe bych to sam nerekl!
  • Odulin
    Joj to vypadá správně ujetě a zábavně. Dneska stáhnu a zkusím, a když mě to bude bavit, tak do toho půjdu. Tyhle japonský divnosti mám rád....naposledy mi utkvělo v paměti Deadly Premonition;)
    • to je asi tak japonsky jako Dantes Inferno (hned jak sem videl ten trailer mi ho to pripomelo)
      • Odulin
        Nemyslel jsem japonský z hlediska zasazení nebo charakterů, ale z hlediska autorů;)
  • achjo :) dalsi radoby novatorska hra
  • KIMCID
    harry potter po 20 letech??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit