Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neznáte internetový obchod kde se to da koupit? Ja to našel jen na steamu a nechci to kupovat přes kreditku
  • souhlasím, pobavil jsem se jako málo kdy. moje první hra vůbec na PC byla biomenace, proto je tenhle žánr moje srdcovka. ovládání na klávesnici se dá pro trochu zkušené harcovníky v pohodě zvládnout, při boji, jen se mi nelíbila celkem vysoká necitlivost při pohybu... má určitou setrvačnost, či jak to nazvat a když se chcete z boje odrazit ke skoku, nebo zastavit u hrany. není to někdy lehké.... btw, na předposledního bosse jsem nějak nevyzrál taktikou prostředí,(neviděl jsem nic co by se dalo použít), tak jsem ho prostě a jednoduše umlátil... i to šlo s trochou časování a trpělivosti... PS, mačety brokovnice u mě nenalezly do konce konkurenci
  • Ty bossové jsou kolikrát fakt dost těžký
  • zlatej metal slug *5*
  • Pete.palis
    přenastavil jsem si...chození klasika wsad a souboje šipky....a dá se to...ale gamepad je gamepad;)
  • zas taková sláva to neni spíš 7/10 a při hraní hodně bolí prsty,někdy je hra nepřehledná.
  • Hra je výborná, dá se to zvládnout na klávesnici, ale gamepad je gamepad :) Doporučuju hlavně kvůli koopu, je to parádní švanda když máte kolegu :)
  • cena?
    • sleepless
      12.99 E na Steamu
      • diky
    • NonSuch
      co se misto ptani podivat na steam?
      • kdybys normálně odpověděl pomohlo by to vic.Přesto díky
  • Rubačka je to solidní, ale bez gamepadu se to hraje špatně jenom na klávesnici :( ; taky první co po spuštění hry vyskočí je že hra je lepší s gamepadem...
  • odskusane a prejdene demo a hlupost na entu to je. ani za jedno euro by som to nekupoval.
    • Co taky čekat od zasranýho slováka...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit