Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spades
    Kdo to sakra recenzoval? Takové hry má recenzovat někdo, koho takový typ her baví kurňa...

    Tzn. někdo kdo právě hrál MP Quake 3 a UT. Taková strílečka nám už tu dlouho chyběla. Střílečka, která je JEN o skillu.
    • ucho
      jinak souhlasím, že konečně zase nějaká hra, co je o skillu (jako vše od nadeo). já se ale zatím budu držet trackmanie, na tohle asi čas nebude :)
      ale jsem hodně zvědav na questmanii...
    • ucho
      tohle ještě není recenze, jak se v článku píše, recenze se chystá. tohle je vlastně jen info o tom, že hra vyšla, aniž by dotyčný zřejmě o hře moc věděl a vůbec ji hrál (což vlastně nevadí, když to není recenze...)
      • Spades
        Samozřejmě, není to tak důležité, ale přecejen to mohl napsat ten, kdo hru bude recenzovat. Ví o ni daleko víc, něz nějaký s prominutím FPS ňouma, který viděl tak maximálně trailer.

        A dále pak pokud to opravdu bude recenzovat ten samý autor, tak to potěš teda...
        • GlaDOS
          Petr Poláček naštěstí hry nerecenzuje, co si tak pamatuji (alespoň ne zde). Líbí se mi ta čistokrevnost ShootManie. Rychlost, reflexy, podpora tvorby map, skill, barevně rozlišitelné střely,... Prostě taková FPS Trackmania.
  • Odulin
    Včera koupeno, rychle vyzkoušeno a spokojenost. Tohle mi sedí a bude se dobře doplňovat s BF3.;)
  • victor
    Jak tam nejsou pořádné laufy , tak to vypadá jako poskakování gayů .... *14*
  • Sakra to je ako napisany clanok ? :D

    Bola free beta, tak odskusam a napisem daco a nie:
    "Zřejmě se však někde za touto naivistickou fasádou skrývá zábavná hra."
  • hrával jsem betu a přišlo mi to celkem fajn, kde nejde o zbraň ale o skill většinou, jsou tam sice 4 druhy braní, ale primární je jenom jedna a ty který chtěj mít jedu tak se vystavují k riziku že je někde rychleji najde
  • Jakmile to dělá Nadeo, tak vím, že ta hra bude hodně bavit a hodně dlouho :)
    • victor
      Blizzard effect ?
  • strasna nuda ale fakt jako asi najnudnejsia fps ever made

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit