Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • OT:kdyz kupuju na steamu hru v early access,kupuju tim i hotovou verzi do budoucna, tzn. Nebudu muset za hotovou verzi muset platit znovu? Diky.
    • Už tak jen tím že koupíš drahou hru ve vývoji a děláš jim testera zadarmo by snad nemohli chtít další peníze později za dodělanou hru.
    • Ano. Len treba brat do uvahy, ze hotova verzia nikdy nemusi byt. A ze vacsinou tie hry maju kopec bugov a celkovo nemaju este vela obsahu, preto early access, ale v pripade ze vide plna hra tak uz ju znovu kupovat nemusis.
  • Je dobre, ze vyssi znamku si setrite pro PS VITA verzi hry.
  • Je hezké, že hra vychází i na Wii U a 3DS, problém ale je, že pouze v USA. Vydání v Evropě se zatím neplánuje. Pro mě trochu nepochopitelné, ale budíž. Ještě, že jsem nepřispíval na kickstarteru, umím si představit ty nasr*ané backery z Evropy.
  • N7N7
    Vypadá to úplně jako Rogue Legacy, jen to má větší pixely. Čím novější hra, tím větší pixely...
    • davidBray
      tebe to hodně trápí co
    • N7 a pravidelný komentář u hry která jej nezajímá.
      • Dyt ma pravdu. Tahle imitace her z doby pred 25ti lety muze byt zajimava jednou, dvakrat, ale deset takovych her mesicne je uz fakt trapne.
        • Já ti nevim, ale když vidim ty dnešní AAA imitace, tak mě lehce bolí žilka na hlavě...
          • Jack1947
            Tak pozor aby nepraskla... infarkt by nenechal na sebe moc dlouho čekat. *3*
        • Hrál jsi? Kdyby vycházelo 10 takových jako toto tak si pískám.N7 komentuje každý týden stále dokola to samé stejným způsobem. Takže je to táááák nudné jako by si neuměl najít něco co ho bnaví.
        • Osobne milujem sprite-based grafiku, takze ja naopak hovorim ze ich stale nie je dost :)
        • GlaDOS
          Nicméně žádná z nich není tak dobrá, jako Shovel Knight.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit