Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sorry, tyhle 20 let staré byť stále dobré klasiky by se za tyto ceny měly prodávat normálně. Po tolika letech chtít za tyhle hry tolik peněz je sprosté, takže nějakou trapnou slevou si u mě GOG očko rozhodně neudělá.
  • Nevíte někdo jestli ty verze starejch her z GOGu nemají trochu vylepšenou grafiku? (rozlišení, lepší stíny, dohlednost apod.) Mám odtamtud Indiana Jonese Emperors Tomb a zdá se mi, že oproti originální starej verzi to trochu líp vypadá. Ale oficiálně o žadnym vylepšení nikde nepíšou, tak se ptám jestli je to jenom muj pocit nebo to tak opravdu je *15*
    • Možná by ses mohl zamyslet, kdo by asi tak to vylepšení dělal... Pak si uvědomíš, jak hloupá tvá otázka je.
  • Doporučili byste spíš x-wing SE, nebo rovnou x-wing alliance?
    • puvodni X-wing je jeste pro DOS. X-wing Alliance uz je novejsi. Obe jsou uzasne, ale pro dnesniho hrace je asi lepsi X-wing Alliance, uz kvuli modum http://www.xwaupgrade.com/
      • Dík
  • koukam ze se predhanej se steamem...koupil sem teda pred cca dvema mesicema ten humble balicek, na steamu se da doplnit o mysteries of the sith...
    jinak na steamu vcetene force unleashed I+II za cca stejnou cenu jako na gog....
  • Velice pěkný balíček byl nedávno na Humble Bundle. Za nějakých 10 nebo kolik dolarů tam byly oba Kotory (pro mě obrovská srdcovka), Empire at War, Jedi Academy i Outcast, oba Dark Forces, Battlefront 2, oba Force Unleashed, Republic Commando a Starfighter
  • kubi-wan
    I když většinu toho, co bych chtěl, už mám dávno krabicově, jsou tam kousky, který si zasloužej bejt kupovaný znova a znova!
    • Yup, KoTOR(y) i RC mám už 4x. *14* *1*
  • del0
    Nejlepší SW FPS jednoduše Dark Forces 2 (+Mysteries of the Sith).
  • republic commando, jednoduše nejlepší FPS ze SW. Hlášky mezi členy týmu jsou boží a nepřekonaný
    • Scorch: Was it red-red-green or red-green-red?

      Sev: And he's supposed to be the demolitions expert?

      *1* *1*
    • Republic Commando: srdcovka, kterou hraji alespoň 1x ročně a jediná hra, za jejíž pokračování bych zaprodal duši peklu.
      • Mám to podobně s první Mafií a druhým CoD (prostá ruská kampaň...)
  • Outcast koupen :) zajímalo by mě, jestli ještě fungují servery parba
    • Spíš jak je to z češtinou? Díky
      • Jsi na tom špatně.
    • Ještě nedávno fungovaly :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit