Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cetl jsem original z GI a chtel bych autora tohoto prekladu upozornit, ze undergroundem neni mysleno metro, ale podezmni chodby! ;-)
  • The Room se mne osobne libil velice, to jeste byl stary dobry "Sajlent" i kdyz trosku jinak pojatej , nevydarenost byl ale podle me Homecoming, do ted lituji tech 5ti stovek co jsem za ten plagiat dal..
  • shattered memories vyšlo aj na psp
  • Já bych to určitě zkusil, jenže neznám nikoho kdo má Wii. Xbox mám doma já a PS3 si tu a tam pujčim, jako třeba na God of War když jsem si dělal maraton nebo na MGS. Vim, že shattered memories získávalo vysoká ocenění, ale jak říkám, velká škoda že to nemám kde zkusit.
  • Já bych to tak černě neviděl - třeba poslední Silent Hill (Shattered memories) se podle mě velmi povedl a do akční krávoviny měl hodně daleko. Pokud slouží v něčem jako inspirace tohohle dílu, nemuselo by to dopadnout špatně.
  • Sic konzoli nevlastnim a ani si ji kupovat nechci tudiz zrejme i posledni SH pude mimo me, nicmene jsem na to jak dopadne hodne zvedavej. Bohuzel mam ale obav, ze z toho vzejde ne nepodobna (a v mych ocich silne nevydarena) zalezitost s primarnim durazem na akci jako byl Homecoming..
  • takze PC nebude??? :(
  • Hrozně moc se těším. Dvojka je podle mého nejlepší díl série. A imponuje mi, že se vývojáři rozhodli vydat tímto směrem. Doufám, že to nebyly jenom marketingové kecy.
  • to Wries: hral som dvojku aj trojku :) je pravda, ze to bola kvalitka....the room sa mi uz nepacilo.....no a naposledy....shattered memories na wii.....ver, ze to nebol prepad :) skus si to a uvidis :) fakt dost psycho :)
  • Jen aby to nedopadlo jako pokračování Soldier Of Fortune vyvíjené našimi bratry :-)
  • Kam se ten Silent Hill propadnul, to je až k nevíře... Zlatý první tři díly, The Room ještě ušel, ale od té doby škoda mluvit. Akční krávoviny. Od toho tu byl mnohem líp udělanej Resident, kterej od čtvrtýho dílu jde taky do kelu.
  • Jak já se těším, sakra :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit