Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mě poslední způsob,jak se chtějí vývojáři zachránit-ať už finančně,tak na pověsti.
    Chci vidět,kdo v dnešní době do toho bude dávat peníze za každou chujovinu ve hře. *1*
  • Hmm no pokud se hra v komplexnosti dostane na původního Silent Huntra a veškeré optimalizace se provedou s citem a skutečně jen kvůli zlepšení hratelnosti (něco jako realita vs WoT) , mohlo by se novému Huntrovi dařit . Přece jen živoucí bojiště a do budoucna snad konečně funkční propojení s webovým destroyer commandem ;) by u někoho kdo začínal u Silent service mohlo zahrát na tu správnou notu .....
  • Vy zas naremcate,ja v tom odehral hezkych par hodin a I presto, ze moje preference jsou u SH3, ktere hraju stridave s soh, je to rozhodne zabavna gamesa. Uz hlavne pro svoji pristupnost a moznost vlcich smecek.To je velky zazitek, ktery plne vykompenzuje celkovy casual styl hrani. Ovsem to neznamena, ze by slo o uplne jednoduchou hru.Zpocatku mate k dispozici pouze typ II, ktery je vybaven hrstkou pomerne nespolehlivych torped T1 a potopit lod jediny zasahem uz potrebuje kumst za pouziti magneticke rozbusky, zasahu do stredu lode a speavneho nastaveni hloubky torpeda pod kylem k maximizaci efektivity poskozeni.Chlapci neremcejte a zkuste to, kdyz uz pro nic jineho muzete tam svoje letite dovednosti zuzitkovat a machrovat pred mene zkusenymi kapitany, to vy prece radi ;)
  • Jestli to budou hrát i hráči WoT, a campovat stejně jak jsou někteří zvyklí, tak to bude super. Nic nepotěší víc než vědět, že tam někde v hloubce hodiny a hodiny banda přizdisráčů kouka na vlastní bublinky, a čeká, že snad dnes příjde ta .... zábava *3*
    • *15* jenže k WoT a úspěšné hře kempování díky vybalancování tierů v bitvě patří . Není nic lepšího a zábavnějšího , než někomu zvyšovat ego tím že k sobě přijedete ,on do tebe vystřílí pět ran a ty ho jednou vymažeš ze hry . .
    • Snad nevynechají omezený vzduch a baterie *4* Pak se i kemper bude muset "jít nadechnout" *4*
  • Tak se mi zdá, že Ubisoft sám sebe trefil vodní bombou *15*
  • Tento ťah je podla mňa fail, pretože ponorkovy simulator je ťažka okrajova zaležitosť a každe približenie masam, je oddialenie od pravej ponorkarskej komunity, čo im asi zlomi krk...
    Ja som hral SH 3,4 a 5 ktoru som musel nabuchať modmi, aby to bol vôbec simulator, a o toto zaujem nemam...uvidime čo na to causal hrači :D
    • Jak se na to díváš...
      Třeba MS Flight simulator je strašně populární v online modu. Někteří lidé fungují čistě jako dispečeři. Hráč je přitom nezávislý a vše zůstalo HC.

      Takto bych si dovedl představit i ponorky a vytváření vlčích smeček, hledání konvojů a dávání echa ostatním... Že by něco mohlo být online neznamená, že se to ještě musí zjednodušit masám.
      • No tak ako si to napisal to znie naramne dobre .
        Lenže ponorkarska komunita je relativne mala, a velmi naročna na simulačne prvky, pritom komunita cauzal hračov je obrovska, nie taka naročna, ale hra WOW a ine MMO a nie som isty či ich toto zaujme a udrži, tak sa pytam, pre koho to vlastne je ?
      • Ehm ... vubec nejde o to, ze je to online, ale ze to zcela zakonite kvuli behu v prohlizeci proste musi byt ocesano na krev.

        M$ vydal presne stejnou tragedii, jmenuje se to "M$ flight" a nehraje to vubec nikdo. Prave proto, ze to jednak neni simulace, a druhak ... kupovat si ostrov za $30 ... dalsi ledatlo za $40 ... to by delal leda chorej mozek, kdyz tu je FSX, kde je cela planeta. Navic s hromadou addonu a pluginu.
      • Walldstein
        Nejde jinak než souhlasit, dlouhá léta jsem lítal v MSFS jako pilot 737-800 Praha-Amsterdam a vždycky byla sranda a pokud sem nechtěl lítat linku a jen tak se vyblbnout tak vždycky byly k dispozici i servery kde se lítalo jen pro srandu. Co se týká tvé představy o silent hunteru bylo by to super, jen bych přidal možnost ovládat i hladinové lodě a užít si lov ponorek pěkně PvP...
  • Jack1947
    ...Kam pluje ponorkový simulátor?...
    Tam kam slunce nesviti ? Do zahuby ... *7*
    • Jop, u tohoto si musí káždý hráč Aces of the Deep a SH3 jenom odplivnout...
    • jj. udelat z paradni simulace flashovou sragoru ...
  • Trisska
    Jen čistě pro zajímavost - nemohl by člověk z hraní takový hry dostat ponorkovou nemoc a umřít?
    • Walldstein
      Ponorková nemoc (zkráceně ponorka) je laické označení pro stav vzrůstajícího napětí, antipatie a nesnášenlivosti zejména v malých sociálních skupinách v uzavřeném prostoru. Takže určitě jí u hraní dostaneš, za splnění následujících podmínek:
      1. Zavřeš se před hraním do prostoru 45,5m x 4,7m
      2. Přizvi 40-49 kamarádů
      3. Zatemni okna tak aby ti do tohoto prostoru nešlo žádné přirozené světlo
      4. Hraj si s kamarády SH bez urychlení času
      5. Buď se "svou posádkou" zavřená ve vymezeném prostoru několik týdnů
      6. Zapomeň na nějaký větrání, když si někdo prdne máš smůlu...

      Pokud splníš výše popsané podmínky jsi na dobré cestě při hraní SH "onemocnět" Ponorkovou nemocí...
      EDIT: Ponorková nemoc není smrtalná choroba...
      • Jack1947
        Ty jo to zni dobre, pomalu az autenticky Hrat ponorkovou parbu a dostat z ni pravou nefalsovanou ponorkovou nemoc. Diky za info. (to uz by mozna stalo za vyzkouseni he ? )
    • ano je zaznamenano dokonce několik pripadu
      • já měl podobný stav u sledování čtyřhodinového director´s cutu Das Boot
        • Inquisitor
          jo klasika http://youtu.be/aKXi7f7AFmU
          • jo! nejlepší soundtrack a asi i film o ponorkách vůbec! *4*
            • Jack1947
              Nekde se mi tady jeste vali z levnejch dvd v papirovem obalu, film jsem nikdy nevidel takze bych ho asi dat mel . Tak diky za pripomenuti.
    • Inquisitor
      Tak určitě.
      • My jsme s rusama hrali hokej a to nema smysl, to je presne to co voni chcou.
  • Inquisitor
    Kam pluje ponorkový simulátor?
    Tam kam se odváží podívat jenom celníci.
  • Jack1947
    Hmm, takze ponorky taky Online... jouva kdybych byl fanousek, a zkazily by mi i tuhle jednu z poslednich brej serii , onlinovou rychlo penezo kvaskou. Nevim zdali bych to rozdychal. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit