Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    To není možný! To přece není možný!

    A jak se budou simulovat ty simulace které běžely na serverech s MEGA výkonem? To lidem vybouchne PC jestliže to začne během hraní simulovat, dané složité věci.

    *5*
  • Docela sumtně se čte, že se po x letech do hry postupně a s famfárou dostávají možnosti, které byly již v předchozích verzích samozřejmostí. Ty hry nehorázně degenerují s časem. Jediná inovace je po vizuální stránce, ale inovace v hratelnosti dostává každý rok pořádně na frak... Hůrá můžeme ukáladat a načítat - Tohle umělo už SimCity z r. 1989
    • Tak jdi hrát SimCIty z roku 1989 a nekomentuj :)
    • to inovaci po vizualni strance bych si nebyl tak jistej
  • tak ještě mod na čtyřnásobnou velikost map a začne se to blížit základní verzi Sim City 4 *4*
  • tonnymontana
    opravdu? neverim!.. takhle popsanej save jsem jeste fakt nevidel a udelat trailer o tom ze hra podporuje revolucni funkci save s loadingem je uzasne! go EA gogo. Je to fakt ultimani firma jen malokdo dokaze prodavat vzduch a jeste zkazenej s updatem chemickych latek do nej kazdy mesic:D doufam ze si EA patentuje nazev DLC + bullsh*t
  • walltar
    Cože? Dyť to přece nešlo. *1*

    Určitě jim ale nebudu za tohle dávat palec nahoru ... přidávají rok po vydání do hry samozřejmost, která tam měla být při spuštění. Takže za mě s disgustem palec dolů.
    • Těm, kdo si tento díl koupili, to přeju, muselo to otravné :) - já si vystačím se SimCity 2000.
      • Ono .. ty co si tento díl koupili, už ho nehrajou. Tohle je oficiální oznámení "tak kluci, už to můžete cracknout a hodit na warezweby".
        • Já myslel, že piráti už hráli... ale warez scénu nesleduji, nějak nemám tolik času na hraní:D
  • Páči sa mi ten sarkastický podtón tohto článku *1* . Aspoň dúfam že to je sarkazmus...
  • kubi-wan
    Skvělej ultra-ironickej článeček *1*
  • kickasl
    Ta inovace! Se divim, ze to neni jenom na nextgen.
  • vymysleli, ze single player hre se muze ukladat pozice -> no to chce Nobelovku ;). A ted to chteji prodat lidem jako mega vylepseni
  • A väčšie mestá sa už stavať dajú? Ak nie, ešte rôčik-dva pokojne počkám :-)
    • k čemu vetsi mesta, vetsi mesta by znamenala vetsi nudu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit