Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bukrr
    Konečně budu mít na tom PSku co hrát!
    • Tak tak. Konečně si na konzoli zahraju taky něco jinýho, než japan mlátičku, rádobyadventuru a fps.
      • jj, zahraješ si hru pro holky a gaye... Dobře ty...
        • To mě fakt netrápí, diskuzní tvrďáku...
        • TheGGG
          takže hru pro gaye kterou už řádně ozkoušela pc komunita *14*
          • jj, souhlas... nikdo o tuthle PC sračku na konzolích nestojí. ať si to nechají...
    • TheGGG
      tak to už nemá PC žádný význam, když je to na konzole *3*
    • Moc bych se neozýval(navíc letos), když vezmeme v potaz, že letos nejlépe hodnocena hra na PC je sedm a půl roku starý port konzolové hry *3*
      • bukrr
        Vanquish?
      • bukrr
        Přiznávám se, že mi uniká pointa.
        • že na PSku to letos vyšlo strašně moc, navíc daleko lépe hodnoceného než na PC? Asi tak...
          • Všichní víme, jak js to s hodnocením AAA her největšími weby, to by za směrodatné považoval, en hlupák, navic v japonsku se někdo jen uprdne všechy weby tomu dávaj 10/10, čistý fanatismus na to tam byli vždy expefti

            Navic z těch velkých her co vydali mě fakt nezaujala jediná, kde jsou strategie, simulátory, hc rpg?? Vždyť je to stamé akční rpg s trapnou manga stylizací, zkrátka hry pro malé dětičky... tak užívej
            • Nioh lol... další mlátička ala Souls v zastatalý grafice... tyhle hry fakt nejsou pro lidi co mají vkus. :)))
            • prostě nemáš vkus, takový Nioh je naprostá hardcore lahůdka a ta poslední obtížnost je šílená. Zelda je open world hra století, takže letos je to nejlepší rok za posledních x let. Sice tu bylo pár propadáku jako Torment a pak tu máme nový úvěr pro Star Citizen a odložení o dalších 10 let, ale jinak pohoda.
            • Konzole mají holt omezený výběr žánrů, vždycky to tak bylo, ať už omezením hw nebo ovládáním. Ale nezoufejme, v budoucnu už bude konzole plně podporovat k+m, mody a upgradování (už dneska je to prakticky PC) a už mezi tím nebude vůbec žádný rozdíl. Akorát si k tomu přehodíš monitor. Evoluci holt nezastavíš. :D
          • Budou i mody, nebo pro konzolisty zas jen vanilka?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit