Přejít na výpis diskuzí

Simulátor ElectriX nabízí kariéru opraváře elektroniky s temným hackerským příběhem

24.11.2018 14:57
Patrik Hajda 2 příspěvky

Když přijde slovo na divné simulátory čehokoliv, jsem v redakci asi jediný, komu zvědavostí naběhne husina. Nevím, kde se to ve mně bere, že rád trávím čas oráním polí, vykrádáním domů, těžením zlata, nebo opravováním stolních počítačů. Electrix: Electro Mechanic Simulator má nejblíže k poslednímu jmenovanému,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jack1947

  Zase něco originálního🙂

 • victor

  Tak to chci vidět , od opravy starého Siemense po (De) montáž vodíkové pumy . Jen se bojím , že šíře záběru s příběhem a propracovanost simulátoru jdou proti sobě už teď .

  Spíš se obávám , že to nakonec dopadne jako se Surgeon Simulátorem , kde o medicínu nakonec vůbec nejde a máte co dělat se samotným ovládáním .

  Simulátor elektromechanika by sice byl dobrý ale tak nějak aby byl i důvěryhodný musela by hra obsahovat i simulaci přístrojů ,za které si nechávají firmy dobře zaplatit i v reálu.

  Tohle už teď vidím na jednoduchou grafickou adventuru stylu klikni sem , přesuň támhle . Skoro bych to srovnával i s hledáním Willyho na statických obrazovkách ...no rád bych kdyby tahle hra dokázala víc a rád bych se i nakonec mýlil..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit