Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vizuální změnu nevidím, vše co mě vadilo, řešil mód, na kameru jsem si zvykl. Hádám že workshop kde bych si zase stáhl Tatry, Pragy, Liaz, V3S, nebude (na steam kartě není) a jak znám Focus, tak jedině předražený dlc. Snad se mýlím.
  • nová KIA RIO ! 9x
  • Když si vzpomenu na první verze spintires, tak je přiložený trailer doslova epický :D
  • KrPa
    prisi roky budou jen plne remasteru, nikdo snad ani nebude vydavat nove hry *9*
    • Mart9
      Nevadilo by mi to, protože mám velké resty. Například první Dishonored nebo GTA V, celá série Uncharted a mohl bych pokračovat....
    • Jedno slovo: Kingdomcomedeliverance
  • Není na remaster trošku brzy? Ještě tak 10 - 15 let bych počkal a radši patchoval to co vypustili do světa předtím, ale to by jim asi moc $$$ nepřineslo, tak je lepší udělat tlustou čáru, nechat hru nedodělanou a říct si o prachy znovu. Fuj! Trochu jak Train a Transport Fever, z toho mám taky pocit, že se to nejdřív zkusilo a když to mělo úspěch, dodělalo se to jako nový titul.
    • Clanek je v tomhle trochu nepresny - nejedna se primo o remaster, ale spise o rozsireni puvodni hry pod novym vydavatelem (Focus). Jestli dobre chapu situaci, puvodni hru jiz vyvojari nemohou updatovat, nebot je ve vlastnictvi puvodniho vydavatele (Oovee), se kterym jiz rozvazali smlouvu.
      • Vím v jakém stavu to bylo a co se řešilo, nicméně nic to nemění na faktu, že pro hráče, kteří si hru koupili, je tohle prasečina.
        • Puvodnim majitelum hry dali 50% procent slevu. Ne ze by to byl az takovej zazrak ale tu hru muzou ziskat updatovanou a s novym obsahem za cenu mensiho DLC. Ja do toho sel protoze Spintires takovym trochu specifickym zpusobem miluju.
          • I tak je 13e dost za patch.
            • Spintires je super a nemám problém si zaplatit 13E za vylepšenou verzi s novým obsahem. Rád podpořím autora. Jenom tak může někdy vzniknout nějaká verze 2.0. Už jsem si to koupil a teď netrpělivě čekám.
            • Neni to jen patch. Podle tvurcu to obsahuje radu vylepseni vcetne vylepseny destrukce a fyziky. Tohle pisou primo v diskuzi:

              "It's a huge upgrade over its predecessor, as this edition comes complete with a brand new Sandbox Map joining the original game's 5 environments, a total graphical overhaul, a new Challenge mode with 9 new dedicated maps, 13 new vehicles and other comprehensive improvements."

              S tim ze je tam samozrejme sance ze vyvoj ty hry bude dal pokracovat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit