Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sims chtějí konkurenci jak sůl a asi nebude těžké je v současném stavu překonat. Je to něco jako Sim City nebo Rollercoaster, tam taky nebylo potřeba moc, aby se ty jejich poslední notně degradované hry odsunuly na druhou kolej. Nedávno jsem zkoušel 4, nejvíc jsem hrál 2 a byl jsem v šoku, kolik toho stihli ze hry vykuchat. Už ani funkční auta tam nejsou. Bazény byly až v DLC nebo patchi. Točité schodiště není, podnikání je omezené, jídlo ani oblečení už se nemusí kupovat. Jediné plus je, že už simící umí častečně multitasking, trochu lépe se staví a editica postavy je lepší, ale toho obsahu a funkcionalit, které už byly dříve mi tam chybělo strašně moc. Už je z toho jen dojné zvíře s rohy (prý je to nevhodné slovo, přitom normální zvíře) EA na holčičky, které nic jiného nehrají - takže si předražená DLC na rodičích vybrečí a bude jim to fungovat i na růžovém laptopu, protože v tomto směru je 4 hodně dobře optimalizovaná, ale zase tím i na nejvyšší nastavení vypadá daleko hůř než 3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit