Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v tehle hre muzes udusit robota, cool :)
    • Tak opravdu to jde vysvětlit lépe než peníze ze zvířat. Třeba robot aby fungoval tak mu v těle musí proudit tekutina,třeba olej pro zjednodušení. A to z důvodů aby se vůbec mohl hýbat,nebo hydraulika pro nás amatéry. No a co se stane když ucpeš hadičku? Zadře se.
      • Ono to "skrceni" mu muze klidne na principu elektrickych impulsu a vyzkratovat mu obvody. Stejne elektricke impulzy by zpusobily stazeni hrdla u obycejnych meatbagu. Prachy ze zvirat - no mohl polknout sezrat nekoho i s penezma, ale to by je mel v zaludku jeden masozravec z tisice a ne kazdej :)
    • A ve WoW padají ze zvířat prachy... *7*
  • Měl bych prosbu na redakci games jestli by bylo možné udělat nějaké "videopředstavení" této hry. Něco na způsobu video-recenze ale bez kritiky... *3*
    • skus youtube, tam mas toho mraky
  • Cahir
    Tak zavolání si lodě je ovšem epičné.
  • Senior game designer gnom a PvP designer lesní elf to určo trumfne wowko.
  • http://www.youtube.com/watch?v=yaPSU_y5OUE
  • Ta hra proste vyzera nechutne :D, fakt toto vydat v roku 2011/2012 je uplny trapas.
    • Je to hnusný až je to hezký, same as wow..
    • Nemyslím si že je to tím rokem, mě tenhle still grafiky od pixaru nebaví hrát, já rači když to vypadá reálně než jako pohádka...
      • No, to je jasné, že někomu se ten styl líbí a někomu ne. Je to zase o preferencích. Rozhodně si ale nemyslím, že by ta grafika vypadala špatně. Když to srovnám s ostatními MMORPG tak si to stojí celkem dobře. Navíc jak realisticky by to mohli dnes udělat, aby s tím byli lidé spokojení? Dnes MMORPG se nemůže rovnat v grafice single-player hrám (díky bohu, protože kdyby jo, tak už by vývojáři dlabali úplně na všechno)
        • Z hlediska BW je takovato jednoducha "stylova" grafika ktera se mi zda uplne priserna, naprosto logicka. Jde jen o penize.
          Udelat datadisk s dalsimi 10 planetami s rozdilnym prostredim v takove grafice jsou vyrazne mensi naklady, nez je delat v necem co vypada realisticky. Stylove to sedi do stavajiciho zanru animovane serie Clone Wars - zaruka velkeho publika zejmena v USA.
          Pokud se dostavi ocekavany uspech pujde takovato grafika portnout i na konzole a mozna i na mobilni telefony - coz by byla opravdu revoluce v MMO - mohli byste ji hrat kdykoli, kdekoli. Klidne i pod lavici ve skole.
          • můžete mi někdo vysvětlit jak chcete chodící roboty, chlupatý příšery a vesmírný lodě udělat realisticky? Já teda zatím žádnou realistickou předlohu neviděl, ty makety použitý ve filmech se nepočítají, protože taky realistický nejsou.
            • No me by pro zacatek stacilo aby u humanoidu obleceni nebylo nalepeny na nahy telo a melo nejakou texturu, aby kdyz sviti zdroj svetla z bodu A tak stin z postavy padal na opacnou stranu a ne proti svetlu, aby jsi neprobihal skrz ostatni tvory (colision detection umela uz ultima online), aby se lesklo to, co je leskly a nelesklo se to co leskly neni, aby preferovanymi barvami sveta nebyly neonove modra, neonove zelena, neonove ruzova a neonove zluta (u svetelnych mecu to respektuju k nim to celkem patri). Aby se humanoidni postavy nepohybovaly jako by mely mezi pulkama vrazeny pravitko.
          • Než BW tak spíše EA. Já doufám že BW ještě není tak zkorumpované jako Blizzard. Jen "šijou" na míru pro EA :-)
    • Tady je škoda slov... Počkej za pár let, až trochu vyrosteš, tak to pochopíš :)
      • Dyt ma pravdu, od knights of the old republic se to skoro nelisi a to uz je 8 let stary dilo. To, ze zvolili tu stylizaci, kterou zvolili, neznamena, ze to musi vypadat jak pr*el. I presto to mohli zpracovat vyrazne lepe.
      • Až vyroste XD.. Až vyroste tak nebude hrát hry..
  • Za mě Smuggler.
  • Jednoznacne SITH INQUISITOR !
    neni o cem.
    • pro mě zase Bounty Hunter - Mercenary, rakety jsou víc než blesky *3*
      • Walldstein
        A jak je odpálíš když tě zrovna bude inquisitor smažit bleskama? Navíc raketa se dá odklonit pomocí Force push, oproti tomu blesky nemáš v podstatě jak odklonit *5*
        • Ysalamiri. Pro pašráka není problém si obstarat nějakou kapesní nesmradalvou verzi ^_^.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit