Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kr.Pa
    o tuhle hru bude zajem jen kvuli tomu, ze je to z prostredi LotR, v ostatnich moba hrach by nemela sanci
  • Malleth
    Tahle hra je omyl
  • JRRT se musí v hrobě obracet, vlastnictví licence je za prvé naprostý nesmysl, stejně jako celý současný právní systém, a za druhé by neměl opravňovat vlastníka k naprostému vykradení a zničení původního konceptu, tohle nemá s opravdovým knižním dílem téměř nic společného. Ale konzolisté zvládají jen jednoduché věty a mačkání dvou, maximálně čtyř tlačítek označených barvami, těm to vadit určitě nebude.
    • EuroSamurai
      Pak at mi nekdo tvrdí, že pc fanboyové na tiscali nejsou horší, elitistická ubohá špína .
      A co se hry týče tak ta vypadá strašně tuctově.
      • PC sýla!
        • Loolý
      • Pozor lebo ta umínuskujú k smrti... čo sa hry týka... nedáva to moc zmyslel ale uvidime nesud den pred večerom
    • konzoly, konzoly, konzoly, konzoly ... blablabla bavi ta to stále...?

      Edit: ešte dodám že na unavuje tupost pc hráčov na Game kde ku každému článku ( článku ktorý nemá nič spoločné s konzolovími hráčmi ) treba napísať aspoň jeden koment ktorý zosmiešňuje túto platformu. Ja viem že pre vás je to asi hodne zábavné prísť každý deň a doslova sa dobliť do každého článku ktorý tu je ale ono to naozaj nieje ani zábavné, ani poučné a dokonca ani nie pravdivé. Mrzí ma to že som musel prejst do doslova offenzívneho postoja voči pc hráčom na Games pretože sám som pc hráč, vlastním aj konzolu a hrám na nej omnoho radšej. Zastávam názor nech si každý hrá na čom mu vyhovuje a nech necpe svoje názory každý deň do nejakích článkov...trh momentálne funguje tak, že konzoly sú v kurze zmierte sa s tým... a ak to nieste ochotní akceptovať tak si hrajte na pc nevnucujte nikomu svoje názory ...
      • Mínuská? niesom prekvapený vysokou inteligenciou uživatelov ktorý tam to mínus dali... človek ktorý v jednej diskusií napíše 5 x o svojom análnom otvore mínus nedostane... človek ktorý vyjadrí svoj názor je mínuskami zasypaný... uvedomte sa prosím vás - príkladám diskusiu v ktorej sa spomínaný záchodový humor uvadza - uživatel Teo - http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/animus-vas-v-assassin-s-creed-iii-spoji-s-minulosti-60343/
        • Tohle ani neřeš, tenhle web je prolezlý trolly a idioty, kteří si tady v diskuzích vylévají svoje komplexy na lidech, co mají jiné preference než oni.
          • Ďakujem za podporu už som nedúfal, že tu vobec je niekto normálny s normálnym názorom.
      • presne kvuli takovym ignorantum s vymytou hlavou je Evropa v takove situaci v jake je
        je hrozne jak hodne jsou konzolari zmanipulovani producenty a vydavateli
        • Co to tady blekotáš? mazej na novinky.cz, tam potřebujou takový politiky, jako ty.
        • hm, opravdu si myslíš, že je dobré na blbost odpovědět blbostí? já tedy fakt ne...

          Úplně zbytečně si se dostal téměř na úroveň předchozího příspěvku. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit