Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když jsem sledoval ten mumraj na prvním veřejném dni, tak se mi jen potvrdilo to, co jsem očekával. Zajet si na veletrh jen jako obyčejný fanoušek, abych zahlédl na velkých obrazovkách nové hry a při troše štěstí si vystál frontu zahrát si nějakou tu hru, to mě nebralo ani na Invexu, natož se kvůli tomu táhnout takhle daleko. Podobné výstavy pro mě měly vždy smysl hlavně v setkáních s přáteli či odborníky z dané oblasti. Přesto se najdou tisícovky nadšenců, co stojí několik hodin v řadě před turnikety, aby hromadně odpočítali poslední vteřiny před desátou, kdy se výstava otevírá pro veřejnost a pak za mávání okolostojícím kamerám a fotografům natáčejících si tuhle unikátní chvíli běželi k vytouženým stánkům...
  • "tvár" ? šotek hoši *1*
  • Hry mám rád, ale že bych kvůli nim někam jezdil, tak to ani náhodou.
    Bydlím uprostřed Reichu, ale jet nějaký 3-4 hodiny na Gamescom mi přijde zbytečný, zvlášť když jsou pak stejně všechny informace pěkně pohromadě v mediích.
    Možná, že je pěkný dostat samolepku anebo triko s tématy her, který má člověk rád, ale i tohle se dá většinou sehnat v nějakým shopu.
    Když už, tak bych tam jel na výlet s tím, že Gamescom bude jen jedna z destinací, kam se chci podívat.
    Celý je to jen hype pro nadcházející hry a pokuď je člověk hráč, tak se o všech novinkách stejnak dozví včas. Takže jediný, co stojí za to vidět jsou asi jen ty cosplaye a "stage"(e) jednotlivých her.

    PS: Sorry za tu stage danou do českýho plurálu *2*
  • Inquisitor
    Jsem ani nevěděl že Karel Vojtíšek je Karel Drda.
  • Kez by na tiscali hodili odkaz na DayZ rozhovory/ukazky z Gamesconu.
  • Já tam jedu dneska, tak doufejme, že poslední zítřejší den veletrhu tam nebude tak narváno :D
  • ALIENVIK
    Radši kouknu na gamesy než se tam mačkat jak Cokot *1*
    • no dovolte ?
      • ALIENVIK
        *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit