Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hudba z traileru (cely track) je zde http://www.youtube.com/watch?v=SjgnGw1kXOs
  • xixixao
    Hudba celkem stylová k obsahu... Neslyšim problém :)
  • Nevim, proc by PS3 puvod mel byt u hry problem. Konec koncu, nebyly plosinovky puvodnim zanrem konzoli? Kazdopadne jsem rad ... hru jsem si stahl z PSN, a byla to parada. Jsem rad ze PC hraci ted budou mit moznost si ji taky vyzkouset.
  • Amylee.Anderson
    Reklama před začátkem videa..tak to me už klepne.. *13*
    • zx_spektrum
      Tak radši klepni křížek vpravo nahoře a reklama je fuč...
      • Amylee.Anderson
        To vim :) Ale já si hned vzpoměla na reklamy třeba na novinkách, kde musíš čekat a už mnou jímala hrůza :D
        • zx_spektrum
          Lepší to je tuším na iDěsu nebo kde to bylo... pokud to ještě neopravili, tak pokud člověk nedočkavostí kliká dřív než je to povoleno, tak se zresetuje odpočet vteřin *4*
    • Ty si taky necháváš za práci platit.
      • Amylee.Anderson
        To by se mi líbilo, kdyby mi platili, za to, že chodim do školy :D
        • Tak se přestěhuj do Dánska.
          • Ale i tam se plati za skolu ... jen ne primo, ale skrze dane. Ono je docela tezke najit skolu ktera je uplne zadarmo. Vzdycky se musi platit, but primo (soukrome skoly), nebo neprimo pres dane. Takhle diskuse sem ale nepatri.
            • Amylee.Anderson
              Tahle diskuze se zvrhla divně :D
              BTw. Kolik utatim za učebnice, sešity, jizdný do školy, peníze na maturák, všecko...To jsou taky prachy jak pig.
        • Tak a ted si vem, ze nekde se musi platit za to, abys mohl(a) chodit do skoly ...
    • Miroo_CZ
      hold nějak nás k donatu donutit musí....[rejp, rejp]!
      • RavenHolm
        Holt
        • Miroo_CZ
          Jezus, já sem z Moravy a mi říkáme hold...
          • RavenHolm
            Není to o tom co se kde říká. Holt a hold jsou dvě naprosto rozdílná slova.
            • Miroo_CZ
              vy čecháčci se vším naděláte povyku...
  • toto se bude bez gamepadu blbe ovladat:/
  • Thorgall
    Náhodou, skladba je super. Dost mi připomína zlaté časy hudby ve hrách od Epicu (Tyrian, One must fall, Jazz Jackrabbit....). Je ale fakt, že k ukázce se až tak nehodí. Původně jsem si hru chtěl pořídit na PSN, ale Steam je jasná volba.
    • zx_spektrum
      Taky si říkám, co má autor proti hudebnímu doprovodu. Tohle je stará klasika, přesně tuhletu (mám dobrou hudební paměť) jsem kdysi dááávno (15+ let) slyšel jako .mod, a ještě někde v zálohách ji určitě mám *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit