Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hudba z traileru (cely track) je zde http://www.youtube.com/watch?v=SjgnGw1kXOs
  • Miroo_CZ
    vy čecháčci se vším naděláte povyku...
  • xixixao
    Hudba celkem stylová k obsahu... Neslyšim problém :)
  • Amylee.Anderson
    Tahle diskuze se zvrhla divně :D
    BTw. Kolik utatim za učebnice, sešity, jizdný do školy, peníze na maturák, všecko...To jsou taky prachy jak pig.
  • Ale i tam se plati za skolu ... jen ne primo, ale skrze dane. Ono je docela tezke najit skolu ktera je uplne zadarmo. Vzdycky se musi platit, but primo (soukrome skoly), nebo neprimo pres dane. Takhle diskuse sem ale nepatri.
  • Tak se přestěhuj do Dánska.
  • Tak a ted si vem, ze nekde se musi platit za to, abys mohl(a) chodit do skoly ...
  • zx_spektrum
    Lepší to je tuším na iDěsu nebo kde to bylo... pokud to ještě neopravili, tak pokud člověk nedočkavostí kliká dřív než je to povoleno, tak se zresetuje odpočet vteřin *4*
  • zx_spektrum
    Taky si říkám, co má autor proti hudebnímu doprovodu. Tohle je stará klasika, přesně tuhletu (mám dobrou hudební paměť) jsem kdysi dááávno (15+ let) slyšel jako .mod, a ještě někde v zálohách ji určitě mám *4*
  • Amylee.Anderson
    To vim :) Ale já si hned vzpoměla na reklamy třeba na novinkách, kde musíš čekat a už mnou jímala hrůza :D
  • Amylee.Anderson
    To by se mi líbilo, kdyby mi platili, za to, že chodim do školy :D
  • zx_spektrum
    Tak radši klepni křížek vpravo nahoře a reklama je fuč...
  • RavenHolm
    Není to o tom co se kde říká. Holt a hold jsou dvě naprosto rozdílná slova.
  • Miroo_CZ
    Jezus, já sem z Moravy a mi říkáme hold...
  • Ty si taky necháváš za práci platit.
  • RavenHolm
    Holt
  • Miroo_CZ
    hold nějak nás k donatu donutit musí....[rejp, rejp]!
  • Nevim, proc by PS3 puvod mel byt u hry problem. Konec koncu, nebyly plosinovky puvodnim zanrem konzoli? Kazdopadne jsem rad ... hru jsem si stahl z PSN, a byla to parada. Jsem rad ze PC hraci ted budou mit moznost si ji taky vyzkouset.
  • Amylee.Anderson
    Reklama před začátkem videa..tak to me už klepne.. *13*
  • toto se bude bez gamepadu blbe ovladat:/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit