Přejít na výpis diskuzí

Sky: Children of Light – recenze

2.8.2019 20:44
Jan Hrdlička 4 příspěvky

Patrně největší chvála, které se mobilní hře může dostat, je, že jako mobilní hra vůbec nepůsobí. Když se ve Sky: Children of Light člověk spustí ze sněhem zaváté římsy, jen aby se svezl po jiskřivě bílých pláních, nemá příliš pocit, že by hrál cosi do kapsy. Když se rozletí nad sytě zelenými stébly...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mikezz

Po tom, ako vyšla Journey a všetko od Quantic Dream na Pc, nemám konečne viac dôvodv kupovať PS4 (dúfam ešte v port RDR2). Na Sky sa teším, s podporou gamepadov je iPad konečne zariadenie s brutálnym potenciálom prenosnej hernej konzoly. S Apple Arcade by mohlo pribudnúť pár fajn titulov, plnohodnotných vecí, čo sa hier týka, je na iOS stále strašne málo. 

• triptich

iOS = mám smolu. ale vďaka aspoň za recenziu, možno sa dočkáme aj inej platformy.

• Cvicme_v_rytme

Heh, měl jsem to stejně. Rozehrával jsem to snad 3x během snad dvou let, kdy jsem se ty první pokusy nedostal nikdy ani do půlky a nějak to odkládal. Takové zajímavé, ale herně celkem velká nuda.

• dworkin

Mno... milovaná Journey. Mně přišla nudná a plná uměníčka a dohrál jsem ji na několikrát a jenom proto, že jsem doufal, že se to nějak zlomí. Takže hádám, že tahle nová "hra" taky nebude nic pro mě. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit