Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • řekl bych, že správně je a) a opravdu jsi jen hloupý , ačkoliv druhá možnost taky připadá v úvahu, jelikož "nenápadně se maskuje" rozhodně není totéž co "nepokrytě se vydává za.." takže číst asi taky moc neumíš
    • pro asdqwertz dole
  • placene članky, games dosahlo noveho dna
    • A pritom jsi zhruba pred tydnem tvrdil, ze jsi z games.cz skocil. Tak co tu delas...?
      • "s games.cz skoncil" preklepy....:-)
    • nightborne
      To máš recht, je to tu žalostně tragické, otřesné, hotový zahnědlý hnus. Mohl bys nám jít příkladem, jak předák třímaje standardu revoluce, a přestat sem chodit, což?
  • SirArag
    Hru jsem hrál a je rozhodně zajímavá.

    Můj problém ale nebyl s gameplayem. Přestože totiž můj počítač splňoval minimální i doporučené požadavky (podle oficiálních stránek), v otevřených lokacích jsem byl rád, když mi hra neklesala pod 30 fps. A to na minimální detaily.

    To mě docela odrazovalo, protože v otevřených lokacích stráví člověk dost času.
    Taky jsme s kámošem narazili na pár vskutku zajímavých bugů :)

    Můj "oblíbený" byl, když se postavě zaseklo otáčení a on tak byl nucen do některých lokací dojít pozpátku :)
    • Já splňuji high detaily (podle jejich ratingu mám 6, na high je potřeba 5) a jede mi na 55-60 fps, nehrál si to ještě v closed betě?
      • SirArag
        Hrál jsem to úplně na konci Closed Bety a pak ještě asi týden.
        Je možné, že to od té doby zlepšili, ale tehdy mě to tak znechutilo, že jsem přestal úplně hrát.

        První dvě otevřené lokace se ještě daly snést (I když Lanber Forest už začínal dávat zabrat), ale ve třetí mi hra jednou za čas na pár vteřin klesla i pod 20 FPS.
        Kdyby tam člověk nemusel trávit takovou dobu, tak by mi to ani nevadilo...
  • Chvili sem to paril, je to graficky fakt namka, gameplay mi prijde jednoduchy, ale zabavny. Dneska budu mit cas to zkusit znova.
  • Komerční sdělení cajk, alespoň už nemají zablokované komentáře. Hráli jste to ale teda někdo? Minimálně grafika vypadá krásně.
    • Hrál a nebavilo mě to. Uzavřené lokace, koridor. MMORPG pro konzole...
      • k čemu ti jsou v mmorpg otevrene lokace?
        • k tomu abys mohl courat po světě a objevovat ?
      • Přesně tak. Pro konzoli výborné!!!
    • Je to dobra hra, graficky paradni, prostredi jsou ruznorody zajimave ztvarneny, boje jsou zabavny, obzvlast nekteri bossove v dungeonech a je to opravdu hodne odlisny od ostatnich MMORPG uz co se tyce tech trid. Bohuzel u questu to hodne pokulhava. Jedna plovina questu je o tom nekam prjit a neco tam pouzit a druha polovina questu je dojit do urcity oblasti a tam zabijet moby dokud neni quest hotov. Nic dalsiho tam neni. A taky mi celkem vadi, ze zbrane a popr. stity maji jeden nastaveny vzhled pro kazdou tridu a nejde zmenit. Kazdopadne to ale za vyzkouseni stoji.
      • paradne si popsal zakladni kocept mmo questu a uplne zbytecne sis postezoval
    • Hra je zatím opravdu skvělá, hraji zhruba měsíc. Mám za sebou 6 let wowka (s přestávkami) a po dlouhé době mě chytlo nějaké mmo. Od ostatních se liší opravdu hodně, např. levelovaní tu není jako ve většině - sbíraní expů k dovršení max. lvl., ale získávání tzv. prestige(= součet vašich atributů)- ty získáváte z lepšího gearu a získávání passsive schopností navyšujíci atributy (pro ty co hrali Path of Exile je to vlastně passive tree). Co se týče boje je tu zajímavá kombinace komb jako v akčních adventurách a klikání schopností z jiných mmo. Zajímavý je i free to play model, premium účty vám urychlují získávání krystalů (tzv. sparks- používají se na získávání passive schopností), takže free to play hráč se bez premium snadno obejde + premium se dá koupit i za herní měnu, takže nemusíte do hry investovat ani korunu, na druhou stranu je to pořád beta, takže f2p model se ještě může změnit.
  • Taky jsem fakt chvilu myslel že je to recenze :D
    Taková Dýka do ZAD AAAAAAAA.....
  • Inzerce nenápadně se maskující jako normální článek? Vskutku debilní nápad
    • Vzdyt je to tam dokonce napsany. Jsi hloupy nebo jen neumis cist?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit