Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to teda dost hrozně...
  • Nevím proč, ale připomíná mi to The Sims.
  • NCIS mam rád. O to víc mi rve žíly, že dělají hru, která slouží spíše jako marketingový tah, než herní zpracování úspěšného seriálu.
  • bude u toho i ta oblibena online DRM ochrana? Bez ni to preci hrat nejde :)
  • haha proc ne klidne si to pak stahnu *1*
  • Menorri
    Námořní vyklešťovací služba se vrací!.......Video Game v pravém slova smyslu dostává nový rozměr.....koupíme si hru.....nainstalujeme a pak už jen dokonalý zážitek u sledování jak si PC hraje *1*
  • Nedělaj se podle těhle seriálů zásadně HOG hry? Nebo by bylo dobrý to provést formou jednoho normálního dílu s hromadou QTE, například aby si borec brejlema nevypích voko...
  • Takova priserna karikatura jeste horsiho serialu :D
    • Az me mrazi kolik ma ten serial fanousku... ale treba za to muze ta raboby cool radoby gothacka :D
      • zx_spektrum
        Možná za to může i fakt, že se jedná o spin-off starého JAGu. Ale z běžných epizodních seriálů patří NCIS určitě k těm lepším, seriály jako Spartacus, Game of Thrones a další jsou už zcela jiná kategorie...
        • K tem lepsim v porovnani s cim? Jestli v porovnani s vsemoznymi kriminalkami Miami, New york apod. tak bych s tim i dokazal souhlasit ale to to porad nedela min priserny... asi jsem na to moc velkej hipster.
          • CSI, Criminal Minds, Castle, Hawaii 5-0, Bones to su serialy ktore pozres raz a kasles na to.
  • Normalni NCIS neni pro hru prilis atraktivni, ale kdyby udelali hru podle NCIS Los Angeles, tak to uz by se myslim dalo. Doslo by totiz nezridkakdy i na prestrelky.:-)
    • Na odpověď stačí jen dvě slova: LA: Noire.
      • I když toto nevypadá až zas tak přesvědčivě.
  • Nesleduju a nechystam :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit