Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blahorodie
    Idem za zastrelit *6*
    Akoze som stastne zenaty, ale kludne tej dievcine pomozem,
    ten jej hovori : VOLE ... radsej keby jej kupil kvetiny a poriadne ju vytrieskal *14*
  • tak hral sem za renegade bylo super zabit mordina a wrexe taky sem nechal quriany zit a zabil sem gethy super bylo jak se illusive man zastrelil jak saren skoda ze umrel anderson a konec byl divnej vsichni vyjdou na divne planetce a shepard krome destroy endingu neprezije

    taky bylo super videt jak thane umira jak ho probodl kain lang to bylo super
    • Kronoss0
      Kret*ne
      • dobra byla thessia jak ju reaperi znicili, salarian radni zemrel, zakladna cerberusu je na horizonu, citadele bude znicena, liara pokud si mel romanci je tehotna, uz me nci nenapada jak ti zkazit hru
        • Kronoss0
          Já to koupil a dohrál ještě před tím, než vám to povolil Origin, takže mně nic nekazíš. A radní nezemřel, co já vím.
          • ja uz to hral 5.3 retarde
            • Kronoss0
              Já 6.3 a co?
          • To záleží na tom jak jsi hrál celou sérii.
            Sice ta hra už je nějaký pátek venku, ale i tak bych tyto vaše "putování mass effectem" nejraději smazal.

            Hra/Hry to jsou dobré, celá sága je úžasná. Jen je škoda těch "nedodělaných" konců. Ale zase musíme uznat i snahu vývojářů, tohlens opravit. Pokuď máš ORIGIN a zakoupený DLC, tak máš o jeden konec navíc :) Takže krom 3konců, které rozlišuje barva výbuchu, tu je ještě jeden, kterej je takovej asi nejlepší :))
        • Co chceš kazit na hře, která už je zkažená od tvůrců *2*
          • jen vyzradit :D tak hra je to dobre az na ty konce ktera znicila celou sagu to uz mel i harry potter lepsi zakonceni :D
    • Aneb jak vykecat všechno v pár větách co ve hře je... Ještě jsi zapoměl pár věcí, tak to naprav, ať ty lidi z tý hry už nemaj vůbec nic :) WELL DONE
  • Inquisitor
    Nechete se přestat o ME3 bavit v každý diskuzi? Já jsem to ještě nedohrál a už vim o konci skoro všechno. *16*
    • Kronoss0
      Toto je diskuze k pořadu RE-PLAY. V tomto dílu byla recenze MASS EFFECT 3, né Assassin's Creed nebo Maria. Takže by jsi mohl čekat, že se o Mass Effect 3 budou lidi v této diskuzi bavit, na to nepotřebuješ vysokou školu. Já, pokud se bavím o konci Mass Effect 3, vždy používám SPOILER, aby se předešlo nářkům těch, kteří lezou na diskuze o hrách či pořadech, v jejichž dílech se hra recenzovala a kteří tu hru nedohráli. Může tě to štvát, ale to, že si to přečteš je tvoje chyba.

      Rada na závěr: Nechoď na diskuze o hře, kterou jsi ještě nedohrál. *3*
    • PreidaQ
      Já to ještě hrát nezačal a kvůli těmhle různým okolnostem ani nevím, jestli s tím mám vůbec začínat. *8*
      • Začni. Mě se to líbilo i ten konec. Jo je pravdou, že lec koho asi naštve, ale mně nějak nesnížil celkový názor na hru. Mohl být rozhodně mnohem lepší a pokud je spekulace kolující o něm pravdívá tím lépe a doufám že se dočkáme DLC kdy vše uvedou tak jak má být.
      • conflig
        Rozhodně začni.. Já mám nahraných sice jen pár hodin, ale je to nářez *1*
  • sugyn
    Predchvili jsem dohral ME3.No pocity na konci jsou smisene, nemyslim si ze by to melo koncit tak jak to skoncilo ale budiz.Bavilo me to nejvic ze vsech dilu a az tady jsem pocitil opravdovou moc a zodpovednost za svoje rozhodnuti.My apology to Tali'Zorah vas Normandy.
    • Kronoss0
      A upozornit na spoiler neumíš? Trocha tolerance by neškodila.
    • sugyn
      Minusujici komunisti jsou zase v akci?
      • Kronoss0
        Vysvětli pojem "komunista" a také by měl zajímalo, jak jsi z mínusů zjistil, že to jsou komunisti?
        • Můžou za všechno *15*
          • PreidaQ
            Pro spousty zakomplexovaných lidí v Česku bohužel ano. *8*
            • Jo, nám zbylým věčným nespokojencům, který řezali zatím v obou režimech, je to docela fuk. *15*
    • Walldstein
      Taky si dal Getům ten kód? *1*
      • Ty seš takovej bu**rant, že to ani není možný. *11*
      • Veskoslav
        A kdo ne?:)
        • Já to vyřešil kompromisem, ale kdyby to nešlo, stejně bych jim ho nedal :p
  • Kronoss0
    Recenze Mass Effect 3 nebyla špatná, ale co mě zarazilo, že se nezmínili o špatně udělaném konci. Jinak, ten loading je na PC, oproti Mass Effect 2, o hodně lepší, na tom fakt zamakali, takže hodně velké plus.

    PS: Pro všechny milovníky Alžběty, kteří sem budou psát, že je nejhezčí na světě, tak zas takový kus to taky není.

    PS: Pro všechny, kdo Alžbětu nesnáší a kteří sem píšou, jak je ošklivá, tak zas tak ošklivá taky není *2*
    • reaper987
      konec mě pěkně zklamal, ale na druhou stranu je dobře, že to nebyl happy end ( i když tu možnost bych rád měl). co mě zklamalo ještě víc je čeština.
      loading ME2 na pc šel vyřešit prográmkem Mass Affinity, který ho výrazně zkrátil
      • Kronoss0
        A co tě na češtině zklamalo. Jestli neumíš anglicky, tak čeština byla stejně udělána a jestli umíš, tak proč si jí stahuješ? Já teď třeba hraji nové Assassin's Creed a je to bohužel v češtině a bohužel si to nemohu hodit zpět do angličtiny.
        • reaper987
          Anglicky jsem to dohrál poprvé a bez problému. Jen mne zajímalo jak je udělaná a sestra anglicky tolik neumí, takže kvůli ní jsem češtinu stahoval. Co mě zklamalo? Minulý čas překladaný jako přítomný apod. Bogies přeložit v multiplayeru jako bubáci je snad to nejhorší co jsem viděl.
          • Kronoss0
            No jo no, to je normální, je to prostě tak jak to je. U toho AC:R je to taky k pláči. Místy jim tam vypadávají slova atd.

            U toho ME3 mi to je jedno, protože je to DOBROVOLNÁ čeština, ale vadí mi, když je to implementováno do hry, aniž bych si to mohl přepnout zpět na angličtinu a když je ta čeština špatně udělaná, tak je to o to horší. Strašně to ruší.
    • Veskoslav
      U filmové recenze taky neříkáš, jak to dopadne a neřekneš, že konec je o ničem. Správná recenze by tak toto neměla obsahovat:)Aspoň tohle nás učili na škole.
    • Cahir
      To asi proto, že ne všemi je považován za špatný...
      • Kronoss0
        Ok, to sice beru, ale ..


        !!SPOILER:!! Co je tak super na konci, kde si maximálně vybereš ze 3 cest a liší se to jen barvou paprsku, jako sorry, ale co je tohle sakra za konec?? Kde jsou všechny ty rozhodnutí, co jsem udělal, kromě zelené linky nazvané Military Strength. To ti připadá, jako opravdový konec? Mně ne, ale čeho se víc bojím, a co mě víc štve, je to, že oni udělají několik DLC, kde si budeš moci podívat jak to vlastně po konci Mass Effect 3 dopadlo, takže si zaplatíš dalších pár stovek = větší zisk pro ně. Já bych to bral, kdyby tam udělali konec s velkým K a pak pár DLC, které by mapovalo životy tvých společníků.
        • Veskoslav
          No ke dvojce se mi všechny ty DLC za ty peníze vyplatili. Celkově mě přišli v akci všechny za nějakých 350 Kč. A vezmu li to, že jsem základní hru koupil za 248 včetně DLC Cerberus, tak jsem si je rád koupil. Ale jinak mi systém DLC vadí u všech her.
          • Kronoss0
            To já si koupil ME2 za plnou + pár DLC a některá jsem měl zdarma. Nejlepší bylo DLC Shadow Broker a pak mě bavil i Arrival, ale to je něco jiného. To bylo rozšíření původní hry, která prostě skončila a byl to jasný konec, ale ty DLC mapovaly buď nehratelné postavy, anebo události před Mass Effect 3, ale určitě jsem neměl po dohrání Mass Effect 2 pocit, že tam něco chybí, anebo, že je ten ending dosti zavádějící.
            • Veskoslav
              To je pravda. Navíc DLC Shadow Broker a ta nádherně zpracovaná loď taky měli něco do sebe. U Arrialu bohužel byl problém, že jsem nemohl nikoho varovat, i když jsem se o to pokusil. Tudíž když jsem to jel napodruhé, jsem už rovnou hlásil, ať mě Normandie vyzvedne.
    • BoB.2
      Nechapu co všichni mají ze špatným koncem já to dohrál před par minutama a konec byl super.
      • TheSuffering
        No hlavní problém byl v tom, že Bioware se hrozně chvástalo, jak třetí díl bude završením celé trilogie, kde se vše vysvětlí a objasní. A ono se nevysvětlilo nic, tak se nediv, že to lidem vadí. Konec ME3, to je takové plivnutí do tváře všem milovníkům této série.
      • Kronoss0
        V čem byl super?
  • Poněkud mě pobavily ty hlody o tom, jak jsme určitě nikdy neslyšeli o Tron 2.0. Wut? Vždyť je to poměrně profláklá hra...
    • kubi-wan
      Tak tak... a hlavně skvělá. A podle mě je možný, že i nedávno zažila malej comeback, v souvislosti se strhanym Tron: Evolution.
  • Reakce na mass effect recenzi: Nevím kde pořád berou těch 40 hodin .... dohrál jsem to za 26 hodin na těžkou obtížnost a a všechny soustavy jsem měl prozkoumané na 100% .... navíc jsem se párkrát začetl do informaci z deníku. Navíc když si odečtete těch 90 minut videí tak se dostanete na uplně jiné číslo.
    • Veskoslav
      ME1 jsem dojel úplně všechno za 25 hodin, ME 2 na Insame za Adepta se 100% dokončením všech DLC a všech misí 42 hodin, ME 3 včetně všech misí opět na insame 39 hodin. A to, že jsi měl všechny soustavy na 100% neznamená, že jsi udělal všechny úkoly;)
      • resp. po splnění všech ůkolů (nepočítám let na zem), které mi hra nabídla včetně vedlejších "zaslechnutých po citadele" jsem prošel všechny systémy a skenoval všechny planety ... takže pokud je v tvé hře schovaný quest který má dalších pár hodin tak jsem zvědav
        P.S. samozřejmě jsem zohlednil že hraješ na INSANE což samo o sobe hru prodlouží ale nevěřím, že to zážitek ze hry prodlouží na téměř dvojnásobnou dobu
        • Kdyby místo každého videa (a nejen těch), ve kterém Normandie vstupuje do Mass relay, dali raději nějakou menší misi na splnění, udělali by rozhodně lépe. Takže jestli hrál na insane 39 hodin, z toho bylo tak 30 hodin těchto videí.
    • 40hodin je udáno vývojáři. RE-PLAY se drží informací, které BioWare vypustilo společně s hrou ven.
      Já osobně jsem dohrál celou trilogii(bez dlc) za cca 67hodin (u samotného třetího dílu 25hodin14minut)
      • Kronoss0
        RE-PLAY by mělo používat informace ze SVÉHO hraní, když je to recenze, to jen tak na okraj. Mně osobně celá série trvala zhruba přes 100 hodin hraní, nebudu počítat několikeré dohrání ME1 a ME2, to by to pak šlo ke 150 a více.
        • Já jsem dohrál přechozí ME díly, taktéž jak vyšly. Takže bych přičítal dalších nějakých 70hodin k tomu, ale kdo tehdy mohl vědět že bude pokračování. No vlastně po dvojce to člověk věděl, ale nějako se SAVY vytratily, tak jsem to teďka dal na týdení zátah.

          K lidem: Nehrajte všechny tři díly hnedka po sobě, akorát budete zdrcení :-D Já osobně jsem pak prožíval jisté momenty s pomyslnou slzou v oku a až mi bylo líto nějakých rozhodnutí, nebo činů.
          • Kronoss0
            Mě hodně nasral ending, i když jsem slzu neuronil, tak mi to bylo líto a to jsem byl tzv. good guy. Ale faktem je, že jsem asi poprvé ve hře nechal běžet závěrečné titulky, protože jsem celou dobu zíral na monitor a říkal jsem si: ,,Tak jak to vlastně bylo a hej, co bude dál?"
  • Malleth
    Esasins kríd
    • Kronoss0
      Bohužel, je to tak. V českých pořadech o hrách chodí. Neumí to vyslovovat. A ani nevidím snahu na tom pracovat, jim je to prostě u zadku.

      EDIT: Sranda je, že když tohle člověk řekne, tak mu hned přistane mínus. To samé se stane, když někomu, kdo si stěžuje,že nejsou překlady do češtiny, řeknete, ať se naučí anglicky.

      PS: Za ten EDIT bude taky hned další mínus. Aj a za tohle PS taky *5*
  • PreidaQ
    Koukat na Tučka, jak po recenzi ME3 říká Alžbětě "vole", je opravdu odpuzující zážitek. *13*
    • Kronoss0
      Sorry vole.
    • To nebyla reakce na Bětuš, ale na kameramana.
      • PreidaQ
        To je možné, ale stejně se to tam ani trochu nehodilo.
    • bukrr
      Koukal spíš někam do zákulisí, jako by na kameramana, nebyl to spíš myšlený na něj?
  • Danny_TheSavior_Vavra
    < irony >Doufám, že až vydám tu naši hru, že mi ji ta slečna zrecenzuje...< /irony >
    • Kronoss0
      Něco pro tebe. http://www.youtube.com/watch?v=oavMtUWDBTM&feature=g-like&context=G2a68f0dALT2StkQANAA
    • Tuším Trola.D
      • Ringwraith
        Tušíš brzo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit