Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Sliderv2

  Tommy isn't trained soldier in Mafia Remake... 

  https://facebook.com/watch/?v=733303754154607

 • z combatu je dost citit 3 dil ... a jak rychle nabiji wtf? ale auta vypadaj luxusne

 • kozito

  Tak to vypadá fakt hezky.Jsem hrozně rád že tam nechali systém lékárniček. Jediný co mě tam trochu vadí jsou jak jsou vidět ty trajektorie kulek. Jakože u normální pistole to jde, ale z té brokovnice už je to vyloženě rušiví. No a pak by tam mohl být i trochu větší zpětný ráz, ale tak nic nemůže být dokonalí. Ale i tak už se těším až si to doma zkusím. Ještě vidět cz dabing v akci a jsem spokojený.

  • ja_nic_nevim

   Někomu stačí ke štěstí málo. 

   • kozito

    Jako stačí. Tak z videa se toho až tolik vykoukat nedá. Přísně to budu hodnotit až si to celé zahraju

 • Carnage666

  Mě trochu vadí to že říkají že chtějí aby člověk přemýšlel nad tím kolik má munice ale po mapě jsou rozstroušené krabičky s municí 😀 další věc proč jsou jako ty lékárničky označený na minimapě, jako tohle je přesně zkopírovaný z tý trojky. Říkají že tam bude nějaká hardcore obtížnost tak doufám že to zrovna tyhle neduhy vyřeší, v originálu člověk prostě věděl že munice může dojít a sebrat šla jen z nepřátel.

 • DeathFish

  Já jsem spokojený. Je to dost věrné originálu a engine z Mafia 3 tomu prospěl, jelikož je to dobrý engine, který umí vytvořit jak krásné scenérie, tak hutnou atmosféru. A stejně jako v Mafia 3, tak i zde je mimika a animace postav na vysoké úrovni (i když se mi občas zdálo, že dabing je oproti obrazu popředu). 🙂

  Jo a ještě Sam je dost podobný Tommymu, až by si je člověk občas mohl i splést, ale to asi tolik nevadí. Jinak jsou všichni rozeznatelní i po faceliftu a to je super 😉

 • Jack1947

  Až na ty tlustý ksichty... no nevím, bude to trochu jiná hra a bude se snažit přiblížit Mafia ale přitom se dost oddalovat, chceme potešit zastánce originálu(fanoušky) ale zároven nechat proniknout i mladé hráče... , No nevím... Výlet do přirody bude dost zjednodušenej ( policie tam snad ani nebyla) Uvidíme jestli tam bude ten destrukční model... ten byl fakt pokrokový a co tančík ?

 • TheGGG

  gunplay z max payne 3 zůstává nepřekonán, ale jinak to vypadá dobře. Člověk při porovnání s původní mafií vidí, jak hrozně se grafika a technická stránka zlepšila. Původní hra už působí směšně. Trochu otravný je ukazatel zásahu u remaku, to by snad mohlo jít vypnout. Jinak pecka. Atmoška fakt dobrá

  • Jack1947

   Hrál si původní Mafii ? nehrál bys věděl že měla nejpropracovanejší destrukční model auta kde se až abnormálně dalo zmuchlat jako papír. Jo doufám že tam bude volná jízda ale prostě už to nebude asi ono. Njn tak podobná akční hra něco lepší něco naopak horší. Grafika není všechno kor u podobné hry.

   • Zmuchlat jako papír? Nemáš nějaký screenshot?

   • Kdybys napsal jízdní model, tak se s tím dám souhlasit, ale destrukční? Ty auta prakticky nešlo vizuálne moc poničit. Sklo se vysypalo, světlo odpadlo, lehce se ohnul nárazník nebo upadl, ale to bylo tak všechno, působilo to spíš jak obrněný tank. Ale zase bylo fajn, že to nebylo ve stylu GTA, kde auta explodovala skoro hned, tady se musel rozstřílet motor + to umělo simulovat prostřelení pneumatiky nebo šlo sestřelit kolo z hřídele, ale jinak distrukční model karosierie byl prakticky nulový.

    • Jack1947

     Si si jistý a zkoušel si to hodit z mostu v přirodě? Problém byl spíše to přežít, než žeby autu se nezměnil tvar.

   • TheGGG

    hrál a byla to svého času dobrá hra, ale zničení střechy u některých aut při převrácení už dnes nikoho neohromí... na druhou stranu přestřelky byly meh....

    pokud u remaku nepokazí příběh a postavy, tak to bude cajk

    • Jack1947

     Přestřelky ano ty byly fakt bolest a ten nedostatek lékarničky bych taky moc nechtěl na druhou stranu ted to ztratí s auto healem svoje kouzlo trochu.

 • Phillios191

  Už vím, o čem bude další Jáma Pekel :D

  • Na Vávrovu recenzi se vážně těším :-D

 • ja_nic_nevim

   Grafika vypadá dobře. Ale je polovina roku 2020 a stále nejde rozstřílet dřevěný plot a navíc slouží jako kryt?! To jako nikomu nevadí, to od her žádný posun nechceme? Systém krytí úplně na dvě věci. Snad by si gamedesign už zasloužil začít pracovat na kvalitě místo na kvantitě. AI tupá jako v originále (https://www.youtube.com/watch?v=KQN3yKYkFmE → ono to jde, když se chce). Gunplay katastrofální. Stiskem tlačítka jsme úplně v cajku schovaní za krytem a stiskem dalšího tlačítka během 0,2s vykoukneme zpoza krytu a střílíme přesně kam chceme... působí to celé spíš jako Serious Sam, nebo Painkiller (obzvlášť co tam hráč předvádí s Thompsnem). Tohle v roce 2020 fakt ne. To i originál měl zajímavý recoil systém střelby a celé to fungovalo líp, než to co předvádí ukázka.

  Asi jsme leniví a chceme levnou popkornovou zábavu, přizpůsobenou gaučákům u konzolí.

  Já si zahraji raději z nostalgie originál a smířím se s tím, že je pro mě už jen malá okrajová část herního průmyslu. Mrzí mě to, Mafie je srdcovka a dokázal bych si představit i Vietcong a H&D 2. 

  • Inquisitor

   Jo působí to jako další produkt z fabriky konzolových přestřelek z krytu do krytu. Doufám, že celkový dojem bude lepší než pocit z téhle ukázky. Nechci soudit předem, ale opravdu už má člověk pocit, že je to pořád to stejný.

   • A v jedničce jsi mohl jen tak naběhnout a nemusel jsi se krýt? Jediný rozdíl byl, že v jedničce na to nebyly animace, tak jsi po centimetrech postupně vykukoval ze dveří. Dnes už jsme snad technologicky jinde, aby to někdo zpracoval touhle cestou :-D

    • Inquisitor

     Popravdě první Mafii jsem naposledy hrál v době vydání, takže už to mám trochu zakalený:). Mě jenom přijde tenhle styl boje, už prostě strašně stejný. To nutně neznamená že špatný.

     • No v jedničce jsi moc zásahů nevydržel, takže jsi se musel taky krýt. Jen jsi k tomu neměl implementovaný žádný systém. Takže jsi prostě musel vždycky komplet vystoupit z krytu aby jsi mohl střílet a tím se komplet odhalit. To je ten novej systém o dost lepší.

      • ja_nic_nevim

       Ten nový systém je lepší? Nový system je pro de... y. Je to cheatovani v gamedesignu. A proč, na to jsi už odpověděl na začátku svého příspěvku. 

       Právě to je to, co soubojum dodává zábavu. Rychle vyhlidnout, aby si hráč zrekognoskoval terén a třeba i vypustil dávku naslepo. Esence MP. A tady zpoza překážky nesmrtelný hráč rozdává headshoty. 

       • Reakce na příspěvek:

        Ty jsi taky dobrá dávka vypuštěná naslepo....

  • Tak já si teda z trojky pamatuji zničitelné dřevěné úkryty. Že by to odstranili? Nebo to jen nebylo na videu pořádně vidět protože se třeba nerozsypou po první ráně?

   • Carnage666

    Je tam moc dobře vidět jak někdo rozšířilí krabici za kterou se hráč kreje.

  • Jack1947

   Vždyt to hráli na konzoli  :D 😛

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit