Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak je mozne, ze alzbeta, ktera pracuje v Ceneze, recenzuje hru, kterou Cenega distribuuje?
    • No.. je vidět, že ji nadržovala :)
  • Ta jejich narážka na L.A noire se hodně povedla *1* zasmál jsem se
  • nejaká je rozkokošená, žeby sa s ňou tukan hral? *12*
    • smejki
      hrál, na policaajty *3*
      • smejki
        za co ty mínuska? Dyť se podívejte na 17:05 *1*
  • Maj to tu blbě impact engine bude pro pc! byla tu o tom už i novinka...
    • Erien
      V té době když díl se natáčel se to nevědělo, tak proto. ;)
      • tipujem, ze pekne prasacinky, ked to admin neustal *1*
        • sorry to patrilo o prispevok vyssie
  • Maj to tu blbě Impact Engine bude pro PC byla tu o tom už i novinka.... *11*
  • Jedna z najlepší častí, vcelku ma pobavila ta LA Noire scénka kde Alžbeta vypočúvala Mikoláša *1*
  • Stormtroopeři ve Staré republice?
    • Ale prd Stormtrooperi tohle brneni pouzivala Republika uz hodne davno za stare republiky.
    • No a? Ved Stormtrooperi, nie kloni :)
      • Stormtroopeři byli ale až za impéria
        • Ten koment predtym bola len ironicka poznamka.

          Neviem preco su tu Stromtrooperi, ale asi si treba precitat ten pribeh co k tej hre pisu formou komixu. Odtial sa to mozno dozvies. Maju to na stranke.
          • Aha, tak ironii jsem nepoznal. Pár dílů komiksu jsem četl, ale o těch vojácích jsem se nic nedočetl. Vzhled je mi ukradený, ale pochybuju, že se jmenujou stortroopeři. Docela by mě zajímalo, kde to autor té novinky vzal
            • No samozřejmě, myslím, že žádné speciální označení nemají. Ale pořád nechápu, proč jimv Re-playi říkají Stormtroopeři, vždyť tak ani nevypadají
            • Nemozu to byt proste len obycajny trooperi? Vojaci republiky v brneni?
  • Doufejme, ze vedení televize dá moderátorce k platu i bonus, v podobě padesáti hodin do Fitness BBC.
    Co si budeme nalhávat, potřebovala by to *6*

    Nevím jak víc slušně to napsat, že se do televize s touto postavou nehodí. A měla by na sobě pracovat.. Jestli se mnou souhlasíte, dejte "líbí", ať si toho vedení pořadu všimnou.
    • XXDarthVaderXX
      *1*
    • Zapomněl jsi napsat, co se stane, když ti naklikáme mínusy. Půjdeš pak do prde+e a přestaneš otravovat s kravinama?
    • A hele už je ten zabedněnec tady, :D zajímalo by mě jestly jsou tvoje myšlenkové pochody výsledkem genetické mutace nebo toho že tě od školky šikanují.
      • Tohle hov*do tu spamuje pí*oviny už pěkně dlouho, tak jej prosím ignorujte. *3*
      • Od kazdeho trochu.
  • Bětka jak vzdy nadherna, je hrozne moc roztomila....inak ale Re-play je fakt kvalita, najlepsia relacia o hrach v CR aj SR. *4*
  • Tak co říkate na dukema?
    • Hmm, tak som ho dnes dohral a davam 6 alebo 7/10 este som sa nerozhodol.
      Cakal som ze herna doba bude viac ako 10 hod, co mi za tych 12 ci kolko rokov vyvoja pride normalne. Vadilo mi zlate blikanie objektov pre hlupakov. Aj ked som hral hru s mysou a klavesnicou, stale som citil konzolovite ovladanie. Najviac mi asi vadi absencia tajnych skrys, nemoznost ukladat hru kde chcem, nemoznost nosit pri sebe viac ako 2 zbrane, bedne s nekonecnym mnozstvom municie a trochu aj auto heal (pevne som dufal, ze este budu existovat hry s lekarnickami, no uvidim ci na to nezabudol aspon Serious Sam 3).
      Hra bola v celku linearna a nedalo sa zabludit ani trochu, 80% hry tvorili len prasata, obcas nejaky iny druh nepriatela, co ma velmi sklamalo. Cakal som totiz pestry vyber potvor.

      Co sa mi pacilo. Dukove hlasky rozhodne, aj ked uz sa neskor dost casto opakovali, zenske, zaujimavy bossovia, interakcia s prostredim, minihry, oplzlosti a klasicke veci z prveho Duka.

      Grafiku nejdem komentovat, kedze engine menili niekolko krat a este to bolo robene na konzoly (vcelku usla).
      Zhrniem to takto:
      Vzhladom na to ako dlho sme na Duka cakali, tato hra sa moze porovnavat s dnesnymi dobrymi hrami a uz to via nieje AAA titul hodny hry roku. Hra nepriniesla nic nove, ale ani nesklamala, kedze sa mala niest v style stareho Duka.
      Povazujem to za dobru hru, ale da sa prejst len nanajvys 2-3x a uz sa k nej nebudete viac vracat.
      • Ok prave ma jedna vec v Dukovi natolko vytocila, ze som nuteny nie sa rozhodovat medzi 6,7/10, ale davam mu 5/10.

        Cela hra bezi na 1 save. Takze ak hrate kampan a chcete si zopakovat nejaku kapitolu, tak sa vam cely progres zmaze. To sa da este pochopit, ale ja som presiel celu hru a chcel som si dat znova 3 kapitolu, no stratil som vsetky savy po 3 kapitole, takze si uz nemozem vybrat 4 kapitolu ani dalsiu, len medzi prvymi 3. Ked som si dal prvu, tak som stratil zasa save a musim to hrat od zaciatku.

        Nechapem aky blb toto vymyslel, ale usekol by som mu najradsej hlavu. Toto je vrchol.
        Takze ak to niekto hrate alebo to mate prejdene, prosim vas, zalohujte si save, pretoze o vsetko mozete jednoducho prist. A ak to uz niekto presiel, upnite mi to niekto.
        • Příště si pořiď originál...mělo by to pomoct :)
          • ten duke byl podle mě jen reklamní bublina jak vsichni tehdy psali tak měli pravdu
        • DUke me hodne bavil to je chyba asi u tebe ja hru dohral dal sem si prvni kapitolu a normalne mam ulozeny vsechny + mi vadi ze si muzete vybrat jen akpitolu ale mise v kapitolach uz ne takze do strip clubu bych musel delat celou prvni kapitolu od prvni mise pak no a co ze muezte mit jen 2 zbrane nejsi prece Nico Bellic co pod bundou ma 10 zbrani mezi nima i RPG je to tak lepsi ;) hra se mi libila herni doba me nenastvala kdyby to bylo moc dlouhy po nejaky dobe by me to uz enbavilo ja davam tak 9/10
          • No neviem.. 9/10? Neberiem ti tvoj nazor, ale myslim, ze to naozaj nema na toto hodnotenie.

            Keby ta hra bola vo vyvoji 2 roky a priniesla to co teraz, dostala by nanajvys 8/10, ale ber ohlad na to, ze autori mali na to vyse desatrocie a vydali priemernu hru dnesnej doby.
            Ze herna doba ti stacila? Ano, mozno ti stacila, ale vacsina fanusikov co nedockavo cakala na noveho Duka verila, ze si ho poriadne uziju a nie ho prejdu na 1 dych.
            • XXDarthVaderXX
              Já jsem z tý hry fest zklamanej *9*
          • XXDarthVaderXX
            Tak já ti nevím, ale zatím hraji a asi hraju jinou hru než ty...9? *11* Zatím u mě 4/10, zatím. Beru to postupně a nikam se neženu a komplexní obrázek si udělám později.

            No klady
            Duke nukem, humor, zatím se mi zdá, že docela rozlehlá hra

            Zápory
            grafika(těžký proměr), UD(umělá demence), pouze dvě zbraně?...právě že Duke je jak si psal Nico Belic a když bere na jednu ruku 100 kg, tak by měl vzít i víc zbraní, nehledě na to, že je to jediná šance USA proti ufonům..., level design působí v některých chvílích trochu rozpačitě, skripty kam se člověk podívá, hra působí zastarale(jako kdyby se sekla někdy v roce 2000), nemožnost přepnout na pěsti, Duke se nedokáže přiblížit ke stolku(úplně)...WTF, neviditelné zdi(člověk někam doskočí, ale dál nemůže...musí to prostě obejít), zbraně? působí divně.

            A to je prosím teď, pokud změním názor, tak ho změním, ale zatím? Zatím tomu moc nevěřím, spíš se obávám, že hra o bodík u mě ještě klesne. *11*
            • XXDarthVaderXX
              Pleteš se, právě že u grafiky jsem oči hodně přimhouřil...ale i tak jí jako klad neberu. Spíš mě zklamalo to okolo, kdyby to bylo o grafikce, tak jsem klidně por 7 -8/10 v tom problém není.
            • no tak pesti sli jen kdyz sis dal steroidy jo je fakt ale pro me to proste neni tka spatna hra grafika u em na prvnim mste neni takze si ji tolik nevsimam me to rozhodne nezklamalo kazdej ma svoji hlavu a kazdyho bere neco jinyho akorat ze zahrat znova uz bych si to nechtel bylo to dobry ale jendou mi to stacilo *6*
          • a jeste genialni ester eggy *1*
        • To by měl být BUG, myslím, že to budou opravovat
          • nevi nekdo kam se v dukemu ukladaji savy abych aspon z časti predesel problemu?
            • jo je to ve slozce system
            • last.sav
              last.dcp
              progress.ini

              toto su save subory a maju byt niekde tam, kde sa hra nainstalovala
        • smejki
          no ty vole! *8*
    • Z nějkýho důvodu my nejede po spuštění my jede jen s 1 fps takže už od intra tam mám asi 20 sekundový záseky vůbec se nedostanu do menu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit