Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bod :-)) Třeba zas příjde "Alžběta" =D
  • SA-reg a ted mi jeste prosim zdel pointu toho tveho prispevku, nejak mi to unika.
  • 13_11
    Pak asi budeš slušnej kluk.
  • prosil bych smazání příspěvku až tak zítra, abych si stihl přečíst zase děvkařovo příspěvky :D
  • Mně jde přispívat bez registrace...
  • No až na tu poslední větu v poho díl se spoustou super pařbiček.
  • SA-reg
    >replay diskuse uz snad maji byt jen pro registrovane..?
    No jo vlastně... tak to pak jo...

    Jo, já se k Re-Playi obecně vyjadřuju poprvé, chtěl jsem si to odbýt. Ono stejně není zatím o ničem moc diskutovat, než odvysílají novej díl...
  • Se vam tam zapomely titulky z minula, ne? : )
    Nebo tam LG a PP nejak podprahove ucinkovali i dnes? Mam nutkani k zahrani Thiefa! : D
  • To je snad jasny od zacatku. Je to porad do televize. Je to souhrn pro lidi, co se jinak tolik nezajimaj.
    Odpovidas si sam, a stejne to porad resis (nebo je to poprve? mne uz to splyva dohromady - stejnej, a pro me jeste otravnejsi evergreen, nez pozadi moderatorky *7*)

    Jinak tech pindu asi moc nebude - replay diskuse uz snad maji byt jen pro registrovane..?
  • SA-reg
    Teď jsem si pořádně uvědomil, že většina pořadu mě vlastně nezajímá a dívám se jen kvůli recenzím, neboť rozhovory atd. jsou stejně o věcech, co si hráč zjistí z netu dávno předtím.

    A než začnete křičet, že každej není no-lifer a každej nehledá věci o hrách na netu atd., tak vězte, že chápu, že Re-Play je dobrej a pohodlnej zdroj herních informací pro svátečnější hráče nebo pro takový, který nezajímá nic než samotná hra v ruce... já jen říkám svůj pohled a že pro mě je většina pořadu dost zbytečná...

    A tip na závěř... kolik tipujete zase pindů o moderátorce? :X

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit