Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach jo, vím, že tuhle otázku tady nemáte rádi, ale jak se prosím jmenuje ta písnička ve 4:40? *9*
    • http://www.youtube.com/watch?v=TaX8_0pDU3k Stačilo vygooglit jedinou řádně srozumitelnou frázi z toho songu, tedy "take me away" *3*
  • Ako sa volá tá hra vo videu z 30 sekundy?
    • posila
      Mass Effect 3
  • Pete.palis
    snad každý má nárok na dovolenou ne?? *1*
  • Chtěl bych se zeptat co budou dělat s tím dílem co ho měli dávat. Budete ho dávat příští týden, nebo ho prostě nahodíte na Games.cz a pojedete normalně dál? Docela by mě to zajímalo *1* . Doufám v brzskou odpověď. *5*
  • Njn chyba v metrixu :D
  • Jaká je pointa reportáže o advíku v pořadu o hrách?
    Nehledě nato že sem slyšel že letošní advík byl naprosto příšernej.
  • WTF tenhle dil co byl dneska v tv byl minulej tejden :O
  • Nicitel1993
    Ten Re-play co dneska dávaj, neopakujou ho náhodou? Mělo tam být uplně něco jinýho :D a na konci bude zase ten magor co vyhrál ten závod ve Forze tady v tom 27. dílu co teď dávaj :D
  • Jak se ten vývojář Deus Ex snažil být vtipný a veselý před Bětkou. No jo, dají mu tam hezkou blondýnu s krásným úsměvem a vystrčenýma dudama a culil se tam jako puberťák *1*
    • Cahir
      Mně vtipnej celkem přišel. Navíc byl přirozenej, většinou je z těch vývojářů při rozhovoru cejtit taková nerdí křeč.
      • Ale ne, nemyslel jsem to ve zlém. Vážně byl fajn, jen mi přišel před Bětkou ještě víc fajn, to je celé *1*
    • Nahodou on takovej proste je. Se podivej na videorozhovor co s nim delali tady na Games. *3*
  • Re-Play je jediny porad o hrach, ktery vysila i o prazdninach! Bodejt ne, kdyz pousteji reprizy. To se zase Prima Cool neco povedlo.
    • jenze to nebyla repriza v reklamach bylo jasne videt ze bude novej dil tohle byla proste jen chyba
      • No vzdyt, a to je ten for. :) Jak maji v upoutavce ten song madrfakr ryč-pyč... tak dneska teda se vsema hracema, pro ktery je porad urcen, pekne vyjebali. Priste aby dali dva dily naraz a byl to hodinovy ryč-pyč special. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit