Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nicitel1993
    Ten Re-play co dneska dávaj, neopakujou ho náhodou? Mělo tam být uplně něco jinýho :D a na konci bude zase ten magor co vyhrál ten závod ve Forze tady v tom 27. dílu co teď dávaj :D
  • Chtěl bych se zeptat co budou dělat s tím dílem co ho měli dávat. Budete ho dávat příští týden, nebo ho prostě nahodíte na Games.cz a pojedete normalně dál? Docela by mě to zajímalo *1* . Doufám v brzskou odpověď. *5*
  • omg, teda ale jako je to dobrej fail, poustet v tv misto avizovanyho mesic starej dil o_O
  • hmm tak dnes to nezvladlipustilli to co predtym
  • Už jsem se lekl, že vidím Deja-vu... *15*
    Doufám, že bude brzy náhrada...na ten díl s Torchlight 2 jsem se kua těšil...
  • zda se mi to nebo ted davaj starej dil? *15*
    • Myslim ze nezda :-D fakt nepobiram
  • Re-Play je jediny porad o hrach, ktery vysila i o prazdninach! Bodejt ne, kdyz pousteji reprizy. To se zase Prima Cool neco povedlo.
    • jenze to nebyla repriza v reklamach bylo jasne videt ze bude novej dil tohle byla proste jen chyba
      • No vzdyt, a to je ten for. :) Jak maji v upoutavce ten song madrfakr ryč-pyč... tak dneska teda se vsema hracema, pro ktery je porad urcen, pekne vyjebali. Priste aby dali dva dily naraz a byl to hodinovy ryč-pyč special. :)
  • H4wk
    Krasne co som tam videl o BF3, pravdupovediac zapol som si to len kvoli tomu ;)
    Dufam ze to tak aj bude
  • dalsi dil, ktery potrvrzuje, ze je re-play nejlepsim hernim poradem u nas, jen tak dal :) a i tukan s betkou jsou cim dal lepsi :-)
  • Jazz
    Co to sakra je ?! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit