Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Víte co mě na tomhle dílu zklamalo nejvíc? To že v tom červeném korzetu na začátku nebyla Bětka... *5* Na Druhou stranu mě nejvíc překvapilo, když začal Cartman zpívat jak je Kylova máma strašná k r á v a...
    • Jazz
      No, je to spíš sprostější slovo, ale dejme tomu
  • co je to za písničku na začátku?
    • dilinja
      tak tenhle vzdycky pobavi *1*
  • proč se tam nemluví o bf3 já chci víc info ne?
    • SA-reg
      Re-PLAY je jedinej zdroj informací an světě?
      BF3 už je všude vyhypovaný až do nebes, musel bys být slepej neumětel, aby jsi si něco sám nenašel.
    • Tak je zkus hezky poprosit, do vysilani zbejva jeste par hodin. Při nejhorším si budeš muset ušpinit vlastní ruce a nějaký info si vygooglovat. Nechtěl bych..
  • nevím co je na tomhle pořadu nejhorší ale asi úplně všechno, a ta debilní narážka na Game Page kterou tam řekli minule to všechno jen potvrdila, prej "jediný herní pořad kterej jede i o prázdninách" nebo tak nejak, a přitom na Game Page prostě nemaj, a nezachráni to ani hodební pecky v úvodu, ani sexy blondína jako moderátorka (která ví o hrách akorát to co ji napíšou do scénáře), ani to že jedou i o prázdninách, prostě nic, ale úplně nejhorší je ten co dělá recenze to je prostě katastrofální, ten hlas se nedá poslouchat, to si pak člověk s té recenze nic neveme, prostě hrůza, měli by to radeji zabalit *9* ...
    • Zhrzenej gay page zaměstnanec? :)
  • Stixxy
    Mohli ukázat, co se dělo na gamescomu, vše jsem přeci jenom nesledoval, tak mohli něco vypíchnout :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit