Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V 95? Crusader : No remorse? Na svojí dobu celkem náročná hra. 640x480, možná 800x600. Samplovaná hudba. Neskutečný jatka.

    • Crusader byl 640x480 a jo, na 486 DX2 se obrazovky načítaly docela nepohodlně dlouho. ;-)

  • Pánové, nejen, že se váš projev nedá příliš poslouchat, ale především plkáte jeden nesmysl za druhým. Video jsem dokoukal sotva do půlky a musel to vypnout, jak mi za vás bylo trapně. Úroveň opravdu hrozná, se zrušeným Retrem se to absolutně nedá srovnávat. :( Člověk co dřívější dobu nezažil se nic nedozví, nebo jen zavádějící, zkreslené, nebo naprosto nepravdivé informace. Jaký je účel takového pořadu mi vážně uniká. Když hardwaru nerozumíte a informace si nepamatujete, nechápu, proč o tom děláte pořad. Takhle je to debata dvou laiků, kteří možná sem tam něco hráli, ale do hloubky nevidí. Jeden příklad za všechny - Doom v rozlišení 640x480, nebo dokonce 800x600? Athlon nebo GPU před rokem 1999? To jako vážně? 😂

    • Ahoj, já jen doufám, že je ti teď tak nějak líp, když máš po slovním průjmu. Doporučuji ti naučit se poslouchat, protože tu píšeš nepravdy, což si každý může ověřit puštěním videa. Až se to naučíš, možná se něco nového dozvíš, jako ostatní diváci.

      V první řadě, pokud si myslíš, že se snad Retro rušilo kvůli nám, seš mimo, náš pořad jede už několik let po vlastní ose a děláme ho s Jirkou jen proto, že nás to těší, nic víc z toho nemáme. Pokud je teda nějakej tvůj osobní plán dělat na games hejt na cokoli s retro tématikou, aby měli kluci z "Retra" víc fandů... je to dost pomýlené. A s HW clubem to nemá absolutně co dělat. Vlastě jediná chyba kterou jsem skutečně řekl, je, že Doom byl hratelný v rozlišení 640x480 - pokud se na video podíváš pozorně, sám jsem se hned opravil, že 800x600 bylo moc. Víš on se člověk prostě přeřekne v livestreamu kde hovoří o desítkách 25 let starých her místo o jedné jediné... možná i ty by si udělal chybu, děje se to daleko zkušenějším. Athlon - podívej se na video, říkáme tam, že šlo o obdobu se značením K od AMD a že "ATHLON" uvádní dnešní internetové zdroje. První GPU, zase píšeš nesmysly ty, viz wikipedia https://en.wikipedia.org/wiki/Graphics_processing_unit 

      • Píšu snad někde, že se Retro rušilo kvůli vám? Nepíšu. Srovnávám projev a technické znalosti vás a kluků co dělali Retro. Že jste se několikrát opravili je sice pravda, ale celkový dojem z projevu je prostě "blábolení." Samozřejmě chápu, že už je to od těch dob pár let, ale asi by to řešila krátká příprava. Ad GPU - u PC se o GPU vážně mluví až od první GeForce, ale to vem čert, zrovna tohle je nepodstatná drobnost.

    • TheGGG

      tak ten doom pokud vím byl v 320x200, ale dostal jsi od nich varování, že si to nepomatují a možná říkají blbost no... takový disclaimer

  • DeathFish

    Lukáš už v Hardware Clubu nebude nebo jak to prosím je? To by byla škoda, kdybyste nebyli na to tři, zdálo se mi, že jste se dobře doplňovali 🙂

    • Nebude, bohužel. ☹

      • DeathFish

        A nevíš prosím proč?

        • jiri.svak
          https://www.youtube.com/watch?v=9Nk4gn8Ntg8&t=3600s
          • DeathFish

            Aha aha, díky Jirko 🙂 sledovat vás samozřejmě budu dál, vedete si dobře. Tak aspoň za mě pozdravujte Lukáše 😀 Budu se těšit, že někdy aspoň přijde jako host.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit