Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mechwarrior_bw
    re-play síce nesledujem ale tento diel som si pozrel celý a čo ma prekvapilo, že s hodnotením sa teda moc ne*serú, vedia vytknúť chyby a jednoducho to číslo sedí ... a to sa mi páči ! *5*
    • Pan_Klobouk
      Mam dojem, ze hodnoceni nejak prehodnotili ;) posledni cca 3 dily si hrajou na prisny. Mozna je to i snaha byt vic cool a za kazdou cenu nejak upoutat a jit proji proudu.

      The Run mel snad 3/10, CoD 6/10... navic vyhazeli i puvodni slovni hodnoceni a hry tituluji jako "tech demo" nebo "sokujici" a "pohodova". Proste cool porad, pro cool divaky, na cool kanale.
      • Paulcz
        Asi komentář připodobňují hře, ta se děsně cool tváří a je stejně nabubřelá :)
      • GlaDOS
        A nebude to tím, že ty hry stojí za pěkné ***** ale herní weby se to bojí napsat, aby proti sobě nepoštvaly sponzory?

        Slovni hodnoceni je pořád stejné - jedno shrnující slovo.
        • Pan_Klobouk
          No ale ja nerikam, ze je to spatne. At si hodnoti jak chteji. Jenom se mi zda, ze driv davali stejne znamky jako ostatni ceska media a ted, ty 2-3 dily zpatky, nasadili prisnejsi optiku. A jelikoz jsou vzdycky az posledni v poradi (po webech) muzou si pekne smlsnout a napalit to. Kdyz vsichni novemu NFS dali 5/10, tak my trojku! A kdyz vsude CoD sbira devitky, tak my ho setrem sestkou.

          Ale pro poradek jeste jednou, nerikam ze je to zle, je to jen na nich. Ostatne ja ani CoD nehral, nemuzu rict jak dobry-spatny je. The Run jsem ale bohuzel projel. A ty nizke znamky si zaslouzi.
          BTW jestli se weby boji postvat si distributory, pak jsou v Re-Playi odvazni, kdyz je zivi tytez spolecnosti. ;)

          ad slovni hodnoceni - moc to nesleduju, ale ted mi prislo nejake hravejsi a veselejsi. Nebo to tam meli vzdycky, tyhle radoby vtipne hlasky?
        • Trol.diskuzni
          Psst, to neříkej, games.cz je přece underground a v žádném případě nemají s lokálními distributory vůbec nic společného (přestože zrovna dnes v článku o nové audiotechnice vřele děkují EA za poskytnutí klíčů k aktivaci DA). *13*
          • smejki
            spojka "přestože" by měla značit rozpor. *3*
            • Trol.diskuzni
              Mám začít rozebírat gramatické a lingvistické nedostatky tvých příspěvků? *3* Je vidět, že tady někomu chybí dostatek nadhledu a potřeboval by zchladit žáhu... *5*

              Mimochodem - Já jako troll si tyhlety věci můžu z fleku dovolit, zato ty jakožto velký znalec kázající na diskuzi Fight Clubu, jak to tam redaktoři mají či nemají vést, bys měl např. začínat větu s velkým písmenem, abys prokázal svoji všeobecnou erudovanost a tím i relevantnost svých postojů. *5*
  • elrond
    ten přehravač je na zabití *16* *16* *3*
    • Přesně, když chci poskočit v čase, tak mi videa nejede od začátku a tak pořád kodola. V půli pořadu to fakt nasere.
    • elrond
      http://www.youtube.com/watch?v=24atwKwwAq4
      • jindra.veliky
        dekuju konecne 720p a navic muzu pretacet nudny pasaze *3*
        • Trol.diskuzni
          No já to taky zkoušel přetáčet, ale nějak to nešlo - čas se sice v přehrávači měnil, ale furt jsem se nacházel v nějaké nudné pasáži. *6*
  • RickyMatew
    At se děje cokoliv,Musíte ho ignorovat nebo nepřestane.
    • Zkusím tě vzít za slovo :-)
  • Trol.diskuzni
    Ta moderátorka je dneska nějak divně nalíčená... Proč vlastně každý díl musí začínat úplně stejně? Vždycky to pustím na pár vteřin a stojí tam vedle sebe, dívají se do kamery a něco říkají...*13*

    P.S.: Zvuk jsem radši nepouštěl. *6*
    • jindra.veliky
      me se pani libi ale na me je moc stara *1* mozna ze za par let pujdu na konkur a pak to budu uvadet s ni *5* *14* *14*
      • Trol.diskuzni
        A co chudák Mikoláš? *13* To byste to měli aspoň přejmenovat na RIPlay! *5*
        • jobanek33
          RIPlay to je dobrý název *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit