Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Pěkný povídání, celkem obdivuju všechny kdo dokázali tak v klidu mluvit. Já bych tam asi ze sebe nic moc nevykoktal :D
    • MARTASLJ19
      Tak týmto príspevkom je jasné, že nemáš ani holku, keďže sa nedokážeš vykoktat *1*
    • Já jsem taky hrdina jen za klávesnicí *3*
  • Žádnej rovnej kšilt ani melír?

    Tak to chválím!
  • Karel s chlebíčkem to zabil :D
  • Nakladať teda viete ale žeby ste sa tam prišli ukázať na to gule už nemáte-hrdinovia v papučiach

    Btw pán Drda to je chodiaci hláškomat *15*
  • Úžasná podívaná. Redakce se ukázala asi v tom nejlepším světle, co mohla. Sála z toho neskutečně pozitivní energie.
    Do příštího čísla bych měl vyhlásit comeback, abych se mohl také zúčastnit.
  • Mato1987
    Karel Drda svojím príchodom a hlavne tým svojským nonšalantným prístupom k žemle so salámom si ma úplne získal :D
    • Loriano
      Podobné bylo jak došel do 200. Fight Clubu, kamery si ani nevšiml odřezal pořádný kus dortu, vzal šampáňko a pohodlně se vyvalil na gauč. *4* Je to prostě pán a FC s ním patří mezi moje nejoblíbenější. *2*
      • Mato1987
        Karel mi pripadá ako taký pohodový človek, ktorého nič nevytočí a všetko má na háku ;)
        • Že ho nic nevytočí? Sleduješ ho na twitteru? :D
          • Mato1987
            nie, nepoužívam komerčné sociálne kanály ako twitter a facebook. *2*
  • Chválím a děkuji redakci games.cz za tento bonusový díl podcastu. Atmosféra je vážně super, přítomní diskutující mají zajímavé postřehy a názory a jsou sympatičtí. Jinak pana Karla Drdu, ač jsem ho do nedávna neznala, jsem si vyloženě oblíbila.:) Měl by být ve FC přítomen častěji.
    Byla bych moc ráda, kdyby takovéto podcaty se čtenáři byly na games.cz pravidelně alespoň jednou za měsic nebo za 14 dní.
    Je to opravdu skvělé zpestření a ráda bych se dočkala dalších.:)
    Ještě jednou děkuji redakci a samozřejmě všem účinkujícím.
  • Jinak škoda, že Lukášovi přerušili tok myšlenek ohledně Zaklínače a už se nepokračovalo...místo toho se rozebíraly trailery
  • Keyz
    Jo, vypadá to, že byla sranda.
    Jinak Karel by měl mít vlastní show v TV!

    Btw saturace východníma a západníma hrama. WTF *15*
  • Magister_Peditum
    Tady je zase napliváno... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit