Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kvalita záznamu je mnohonásobně lepší než při stovce. Chválím! :-)
  • hezo
    Ja som sa bavil, pán Drda je boh :)
  • Keyz
    Btw zajímavé jak to vyšlo u dveří. Jeden vysoký a "hubený" a druhý malý a "tlustý" *1* To je jak z nějakého kresleného komického seriálu.
  • Drdol je největší masér. Připomíná mě dávno zapomenuté doby kdy vládlo Score a v něm Anastasov *1*
  • Je tam i Jack0007 s Veskoslavom? Ci to su len chyby v Matrixe a spamboti s vlastnou AI?
    • Jack1947
      Proč schválně provokuješ? Co ty aha ty si slovák to chápu... a vlastně tu si jen rok. Tak zalez, stejné si můžem a myslíme o tobě.

      *7* navíc na druhé straně vysvětlil Grygar že ty co jsou aktivní v diskuzích tam nebyli, když čtu že se to protáhlo do rána a tak tak to by na mne bylo moc dlouho no.

      Zbytečné se s čobolíkem co na všechno nadává... bavit. Přeji ti hezkých vlhkých 20k a více příspěvků. Já jsem zde kolik přes 2roky prosím už by mne v "uspěšnosti" měl někdo vystřídat. Přece nebude nejlepší zde jen bot. *7*
    • Takové lidi tam nikdy nebudou nebo možná ano ale nikdy to nepřiznají že to jsou oni. Nemají jak se říká koule...
    • Podle mě spamboti, protože tím se vysvětluje, proč mají obyvykle 20 lajků.
      • * obvykle
  • Slečna v červeném pruhovaném triku uprostřed se mi moc líbí *14*
    • Jack1947
      Zdá se že tady z toho zachvíly bude průměrná seznamka... navíc reálná žádné že dva tlouštíci si hladi zpocená záda onlajn. *3*

      Hlavně když to bude v klidu a bez nemístností... inu oni se někteří sblížily i za nepraktičtějších... okolností.
  • Mart9
    Docela dobrej Fight Club, na natáčení 1000. dílu se také objevím.
  • maros.goc
    Budúci rok pôjdem aj ja :-)
  • Lukyz
    Byla to super akce! *5*
  • ringmancz
    byl tam někdo, kdo je tady aktivní v diskuzích? tedy kromě těch, kteří se v podcastu představili
    • janchor
      Ne.
      • Tak to hovoří za vše. Zdější diskuze jsou plné anonymního hnoje a měly by se zrušit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit