Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Totalní indie game nářez!!!

    http://www.facebook.com/groups/130154933739745/

    http://www.stream.cz/uservideo/657347-fatal-error-spot-2
  • Tak u microportu říkáš *1* *1* *2* *2* *1* *1*
  • Veskoslav
    Gamepage jsem měl kdysi rád, teď už to šlo opravdu do kytek (stejně jako Méduza např.). U Replay se občas zasměji a jsem rád za to, jakou formou je to prezentováno. Nic mi tam nechybí, moderátoři jsou pro mně takoví "normální". Pro mně osobně jeden z pořadů, co sleduji pravidelně.
    • mít = měl *3*
      • Veskoslav
        Opraveno, děkuji. Nevšiml jsem si toho.
        • Koho? Čeho? = Mě
          Komu? Čemu? = Mně

          ...moderátoři jsou pro (Koho?Čeho?) mě takoví "normální". Pro (Koho? Čeho?) mě osobně..

          Jednoduchá pravidla pro né tak jednoduchou češtinu :)
          • CrocoRay
            Není tam spíše "pro koho/co"? Mně se zdá divné říkat: "Pro čeho", 2. pád je spíše "kvůli čeho"
            Ale to je fuk, sám občas v tomhle udělám chybu, ale když jich někdo udělá 5 v jedné větě, tak je to na zamyšlení.


            btw: Jen jsem upozornil na chybu a nějaký negramotný debžot mi musel dát mínus. Já to fakt nemyslel ve zlém, jen jsem upozornil *1*
            • Ajo vidíš to.. ani jsem si to v tu chvíli neuvědomil *2* Samozřejmě máš pravdu.. *12*

              Tady je to mínuskování random.. Vůbec neřešit..
          • si stačí pamatovat mě - 2. a 4. (2x2) mně - 3 a 6 (opět x2) - ale nebuďte takový grammar nazis :))
            • Tak já to nemyslel ve zlém, to jsou tak banální pravidla, že si to musí přece zapamatovat každý.. :)
        • CrocoRay
          Těch chyb s "mně" tam máš pořád hodně. Já myslel, že to byl záměr, když jsem četl "mněl"....
  • Dnes jsem shlédnul jak Gamepage tak Váš pořad a musím uznat že je tam už markantní rozdíl.Konkurence (rádoby) je opravdu o min.třídu níže!! Co oni tam předvádějí za "humor" je opravdu trapný. A to nemluvě o hrách které recenzují!!!!! Co odešel Tukan je gamepage o Ho§§§. Držím palce ať Vám to vydrží !!!! Dnes to bylo opět super! FoX
    • Od tý doby co tam není Šárka je to nuda.. oni i ty dnešní hry sou o ničem...
    • Super jo? Je to trapný od začátku až do konce tak jako Gamepage... *13* *13* *13*
      • rancor1223
        Možná se sem tam nějakej joke úplně nepovede (ale těch mi přijde fakt minimum) a pořád je to cílený spíš na mladší publikum (zbytek umí používat internet a na takový pořady se nekouká), ale i přes to všechno je to dobrej pořad, mnohem lepší než aktuální Gamepage
        • Ono by stačilo, kdyby tam Alžběta seděla nahoře bez a tím by alespoň trochu odváděla pozornost od jejich trapného moderování, pak by ten pořad šlo i zkousnout.
  • Taky už to nesleduju, je to pořad k ničemu...
    • je to bohužel tak.Replay je chudej a nezáživnej.I když poslední dobou diky chudému trhu her je nudné i GP.
  • Jedna z nejlepších recenzí,myslim konkrétně tu hru s Ninjou na Kinect.Tak jsem se nasmál snad jenom při silvestrovskym díle. *1*
  • Co replay přestali vysílat na Public TV, tak už to nesleduji, hodně to ztratilo na kvalitě.
    • Veskoslav
      Já jsem myslel, že to vždycky i na Prima Cooli? To je tak těžké si zaponout televizi? Nebo se snažíš trotlit?
      • A ty se snažíš psát?To je tak těžké si to po sobě přečíst? *10*
    • mirekdusinojc
      Jo, jo, taky už mě Re-Play nebaví, když mi někdo před a po něm nevyvěští z karet / křišťálové koule / kůstek obětovaných zvířat budoucnost.
    • Vzdy to bylo smerovane predevsim na mladsi casual hrace, ale i tak si myslim, ze je porad kvalitnejsi nez byl na Publicu. Konecne tam delaji lide, kteri hrani her vice rozumi, ale predevsim hry recenzuji lide vice zasveceni do problematiky daneho zanru. V dobe vysilani na Publicu psal recenze jeden clovek. *4*

      I kdyz je fakt, ze tenhle dil bych na predvadecku u vedeni televize nepouzil.
    • blahorodie
      to malo niekedy aj kvalitu ??? *8*
  • Ringwraith
    Hmm, tak myslím, že 7/10 pro Soul Calibur V nesedí moc s obsahem recenze. Hra byla v podstatě jen vychválena a dokonce byly vyzdvihnuty věci jako velmi stabilní síťový kód... a pak bum, 7/10.

    Jo, na stupnici 1-10 by to možná mohlo sedět, ale dnes se přece hodnotí 5-10...
    • Hry maji hodnoceni mezi 5 a 10, protoze je treba si uvedomit, ze ty nejhorsi tituly nejsou vsude hodnoceny, ale nekde jo, takze i na ne musi byt ta stupnice. Zahraj si "hry" jako G.I. Combat, Beauty Factory a pak mi rekni, jestli hry co se objevujou na tiscali by meli mit stejnou znamku jako tyhle "pecky"
      • Ty jsi teplej ?
        • ty hry byly vybrany nahodne podle hodnoceni na metacritic, takze nejsou z vlastni zkusenosti
        • Lynch je blázen, Kane je možná trochu teplej.
    • mel jsem ten samej pocit
  • Ringwraith
    God! My! Oh!

    My Self Defense Coach je pecka.
  • In before nothing.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit