Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MW3 fps roku,no trapas.Ale dalo se to cekat.
  • Lukyz
    O Valve a HL3 ani zmínka *9*
    • A cekals snad neco jineho?
  • mne by bohate stačilo, keby spravili remake C&C Red Alert 2, ale výhradne iba prechod na aktuálnu grafiku. To bola hra, ktorá sa dala hrať donekonečna :)
    Aspoň keby tak dali C&C Gold na Steam ...
    • C&C Gold je uz davno zadarmo, stejne jako Red Alert 1. Popatrej na netu, a muzes si stahnout legal cd iso.
  • jbenj007
    Tak tohle se nedá propásnout....
    • Dokážu ti...že dá...)))
  • Co májí všichni s tou zeldou vždyť to je hra pro děti ne?To nepochopim.
    • RavenHolm
      Radši nic. Zbytečný se namáhat.
  • Tak metal gear trapas,tolik ptakovin pohromade jsem dlouho nevidel.
  • HL je moje nejoblíbenější série a VGA jsem teď viděl poprvé živě a vlastně jsem se na to koukal jen kvůli možnému oznámení nového HL, ale musím popravdě říct, že se vůbec nedivím, že tam Gabe nic neohlásil, to podlě mě byla skoro parodie tahle "show" *7*
    • * podle, sry
  • datum vydání Diabla 3, Half-Life 3, Hitman: Absolution, GTA 5.. tyhle věci by mě zajimali asi nejvíc :)
    • Metro: Last Light ještě :)
    • Paulcz
      no.. :) oznáměj akorát data vydání her, který potřebujou reklamu => samé kraviny a konzolové hry :)
  • Oooo yeah, Uvádí to Zachary Levi, velkej nerd a hered (seriál Chuck hlavní role).
  • matty-the-gamer
    "Pokud nebudete mít dnes ve 2 ráno nic důležitého na práci, pojďte společně s námi sledovat a v diskusích komentovat všechny ty nové hry a videa."

    Ve 2 hodiny ráno mám velmi důležitou práci... spánek. *2* Ale myslím, že se budu dívat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit