Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KamilZm

    Po tom, co jsem slyšel Adamovu "koveridž" (slovo pokrytí je asi zakázané) a jak se bude "hílovat" (léčit by asi neznělo stejně "kúúl"), tak jsem to vypnul,  nedalo se to poslouchat 😢

    PS: Fakt nechápu, proč se musí takto chovat a vystupovat.  

    • uher

      Hele, mám ro úplně stejně. Akorát když jsem to tu psal předtím, tak mě smazali a dali týdenní zákaz sem něco psát.

      Když mi bylo 13, tak mi přišlo taky super takhle labilně mluvit, ale o pár let později jsem si uvědomil jak hloupě to zní. Někomu to prostě trvá dýl, než na to přijde...

    • jindra.veliky

      Ty ses prave probral z narkozy ne? Takhle se pri hrani mluvi bezne... 

    • Coffin.Corner

      Taky mi to trhá uši, ale každý jsme nějaký. Jen bych chtěl vidět situaci, když se Adam vydá na svoji rodnou Moravu aby pokecal s rodinou  :D

    • Mart9

      Ale rozumíš tomu ne? Já už jsem si zvykl, tak mi to ani nevadí. Jen mě vždy pobaví, že když někdo jiný hledá český výraz pro nějaké slovo, je to většinou právě Adam, kdo ho řekne jako první :D

      • KamilZm

        Rozumím, ale rve mi to uši. Není přeci důvod říkat musel jsem zvýšit "brajtnes"  namísto "jas".  Navíc si říkají (herní) novináři a měli by mít nějakou úroveň.

        Bez problémů beru slova "googlovat" nebo "lajkovat", u kterých není jednoduchý a jednoznačný český ekvivalent. 

        • Lukyz

          Pokud vám tohle vadí, tak bych vám přál strávit týden v nějakym korporátu 😀

          Pochopil bych, kdybyste to řešili někdy v devadesátkách, ale tohle mi přijde jako úplně standardní gaming mluva. Jednak nemusíš překládat, pro někoho kdo umí anglicky je jednoduší říct brajtnes než jas, stejně tak settings. Pokud jde o skilly, spelly nebo např. hílování, tak je to v průběhu hry opět jednoduší říct v originále. Nedejbože, když jste zvyklí hrát online a mluvíte anglicky v podstatě pořád 🤷‍♀️

          • uher
            A když hraješ online s cizincem, taky plácáš do anglických vět české výrazy? 
    • TheGGG

      jako bys neznal Homolu.... chill out a ber to easy. Nikdo tvůj milovaný český language neohrožuje.

      • Jack1947

        To samé ty, naopak by ti měl imponovat.

        Taky koikrát řikáš něco co neznáš význam ale protože se to řiká a je to kůl tak proč ne. Mě kolikrát příjde zbytečně složité když české ekvivalenty jsou kratší ale neřeším.

        • TheGGG

          co to plácáš žoku... u tebe je občas problém poznat jestli vůbec píšeš česky a co to vlastně má znamenat... gratuluji že sis sehnal korektora.

          BTW: Já dost dobře vím co píši, ať už je to anglicky nebo česky, že to ty nechápeš není můj problém

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit