Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JohnnyBaneCZ

    Podle Pavlova nástřelu příběhu Dark Souls jsem si vzpomněl na skvělý krátkometrážní česky film Světlonoš. Doporučuji 

  • malachi

    ..no mne napr.nepríde ako vyslovene zlý koniec v masseffect...ja si to neberiem tak..hru beriem ako niečo  čo niekto vymyslel s nejakými pravidlami,zákonitostami..idem do toho  ako ked sa pozerám na film..tiež nemusím súhlasiť s koncom takým aký natočili..ja chcem aby to dobre skončilo a ono just nie...ale čo už..či sa mi to páči alebo nie ja to nezmením...v hrách čo majú viac koncov sa snažím vždy o najlepší koniec😀,nejak ma tá moja sprostá povaha nechce pustiť skončit ako grázel..😇...napr. metro exodus som ani nevedel čo treba na dobrý koniec a dostal som sa k nemu na prvý šup...potom som si pozrel video zlého konca a čo k tomu treba robiť...a aj ked to už viem,ked to budem znova hrať tak už teraz viem že koniec bude zase dobrý..:D...rozsiahlejšie hry ako zaklínač-fallout..či skyrim...tam sa snažím byť čo najdlhšie neutrálny aby som prešiel čo najviac možných questov-vyžral celú mapu🙂..pretože je velká pravdepodobnosť že už si ju druhý krát nezahrám-nie preto že by sa mi nepáčila alebo ma nebavila..ale že zaberie vééééla  real času..a už by som pri tom ,kolko hier  ešte chcem si zahrať(furt výjde nejaká nová)😎nemal na nu čas...preto pred každým väčším rozhodnutím čo zmení smerovanie ukladám hru ,a potom sa vraciam od savu aby som to nemusel ísť od znova..a videl z hry čo najviac..to je napr. prípad falloutov 3 a momentálne 4 kde mám aktuálne 360h. a nie som ani v polke príbehu lebo popri všetkom som na shauna úplne zabudol,ani jedno dlc som ešte nezačal,ani mapu nemám ešte celú odkrytú...a niekedy koniec hlavného príbehu naschvál oddalujem aby to ešte neskončilo-prípad 3ky zaklínača,kde som sa na velký hon vybral na lvl50😀..takže ja konce beriem tak ako sú -či už zlé alebo dobré-tak sú napísané-urobené..či sa mi páčia alebo nie velmi-beriem že to tak malo byť..aj keby som chcel niečo iné,niečo viac...😎

  • Budou ve videu časovače? Jinak to bude nekoukatelný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit