Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kids will love it!
    • kok*t
      • r-tyn
  • Aha... tak jsem si doplnil malinko svoje info... pro studio High moon je tohle opravdu 3. díl... dělali i Transformer: Dark of the Moon....
    Ale nic to nemění na tom, že to jako komplet od nich nemůže bejt mini trilogie, protože ty dva díly War for Cybertron a Fall of Cybetron jsou úplně něco jinýho... odehrávají se v jiné době, na jiném místě a ty hry vypadají úplně jinak... jinej vzhled robotů atd... prostě né ten filmovej, v nich nejni nic podle filmů....
  • a k autorovi článku... možná že jen nemám správný info... možná se opravdu plánuje trilogie, ale tento díl podle mého určitě nejni třetím pokračováním jak píše v článku... této hře předchází pouze hra Transformers: War for Cybetron...
    Ostatní hry s titulem Transformers byly vždy na motivy filmů a podle toho taky vypadali... vždy se odehrávali na zemi... roboti vypadali tak jako ve filmech a víceméně i příběh kopíroval prostě jen film....
  • Já hrál Transformers: War for Cybetron... a byla to pecka jak blázen... super akce... strašně moc možností... a celý to vypadá perfektně, jak roboti, jejich přeměny, celá planeta... prostě fakt masakr... tenhle díl vypadá zatím velice slibně....
    Drasťa... je to počítačová hra a hravně zábava a kace... tak proč v ní nehrát za roboty vypadající tak trochu jako HRAčky...
    Dado- u tebe by mě zajímalo jeslti jsi hrál hru... Transformers: War for Cybetron... když píšeš že vše co vyšlo s názvem Transformers stálo za.... myslím že jsi někde stáhl 1-2 hry transformers, který byly na motivy filmu, zahrál sis je chvilku a od tý doby všechno co vyjde z názvem Transformers je pro tebe stojí za....
    Tahyle ty hry Transformers: War for Cybetron a ted Transformers: Fall of Cybetron nemají s těma filmama a s hrama podle filmlů nic společnýho... a jsou 100 krát lepší... zkoušel jsem hrát i ty hry podle filmů a ty opravdu stáli za.... :-)
  • Jack1947
    Hra uz vysla, na Warez scene par dni dozadu jweste jsem ji nehral ale...
    • Jack1947
      Super hra, hral jsem jen 3mise z 8 a bavi mne to takovej Max Payne3, rizlej GOW a trochu INversionem... takze zabava i kdyz kratka zarucena...
  • PS3Hrac
    Hrál jsem demo na PS3 jak singleplayer tak multiplayer a zatím můžu říct že ta hra je pecka konečně něco nového na toto se opravdu těším. *3*
    • aha tak uz vim pro koho je urcena :)
      • kok*t..
  • Tiež neviem čo si o tejto hre myslieť... zatial všetko čo malo podtitul Transformers tak to stálo pekne za .... Neviem možno tentokrát motyka vystreli ale pochybujem o tom.
  • Teda fakt nevim jak dobra hra by to musela byt aby to prebilo ze clovek musi hrat za ty divny svitici hracky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit