Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    Tak tak... Myslim, že líp to ani dopadnout nemohlo. Po dlouhý době plošinovka, ze který jsem byl fakt nadšenej. Která ve svý jednoduchosti (jako systému, ne obtížnosti) ukázala, že i v dnešní době jde přijít s něčim, na čem je vidět, s jakou radostí je vytvářená. Hodně příjemná změna, oproti všem těm skákačkám, který sázej na retro pixelovou grafiku -> to už mě dost nudí.
    Tak, teď ještě, Epicu, toho Jazz Jackrabbita a už mi snad nic nechybí *5*
  • Malleth
    To jo, ale můžeme bejt rádi že ho oživili v týhle formě.
  • kubi-wan
    Jo, jen škoda, že na to přišli zas až teď...
  • Malleth
    Rayman je podle mě větší hvězda
  • Veskoslav
    Ať je to na pc proboha:-D Poslední díl jsem si s chutí zahrál. Tak skvělou a zábavnou hru, no dlouho jsem nic takového nehrál. A video? Po dlouho době mě dost pobavilo:)
  • těžko by ale už někoho po 3 bavilo v podstatě to samé :)
  • V zaklinači byli draci ??:D
  • To ale měla byt spíše vtipná prezentace že by sis ho mohl dát na pozadí a nebo mít ho jako protivníka. Jak tato funkce bude fungovat jsem zvědavej kazdopadně to bude jen pro Wii U.

    Na druhou stranu hru vyrabí Ubi tak proč by všude nepropagoval svou největší hvězdu??:)

    Ještě k tomu postavičkou ktera stojí plno peněz:D věřim tomu že se najde plno " blb lidí" co si ji ted koupí :D
  • tak to je bomba urcite kupuju.
  • GlaDOS
    Taky moc doufám, že to bude rovnou i na pc. To čekání mě dost ničilo a Ubisoft jsem za to proklínal.
  • kubi-wan
    Novej díl? Jupííí! Origins jsem sledoval od samýho oznámení a už tehdy jsem nad tim slintal. Potom jsem zas byl naštvanej, když řekli, že to nebude na PCčko... a jak mě o to víc potěšilo, když to na něj nakonec vydali. Strávili jsme u toho s přítelkyní spoustu nádherných chvil... a když jsme tu hru dohráli, byli jsme z toho hrozně smutný, že už je konec a že bychom si dali nášup. A hle, je tu! (doufám, že tentokrát bude rovnou i na PC)
    Rayman je jedna z mých nejoblíbenějších herních postav. Na prvnim dílu jsem prakticky vyrůstal (jedna z mých vůbec prvních her), dvojku (moje srdcovka) a trojku (zbožňuju tam ten humor a k tomu výtečnej českej dabing) jsem dohrál několikrát. Šílení králíci sérii zničili, a tak jsem rád, že se v Ubisoftu po letech pochlapili a vrátili Raymanovi slávu, kterou si po právu zaslouží!
  • Lidi v tom filmecku mi nepripadaji jako herci. To jsou spis primo lidi z teamu, ktery hru pro Ubisoft dela.
  • Pry maji v sobe tyto figurky NFC chip, takze to WiiU umi nasnimat a software na to nasledne muze reagovat.
  • montatatana
    Zas TAK dobre se neprodaval. Prece jen prvni cisla byly dost nizky, ale naklady na vyrobu taky, takze se zrejme slusne zaplatil. A hlavne diky tomu jejich enginu muzou takovyhle hry delat jako na bezicim pasu :)
  • Marquis
    Takže sliby, že když se Origins dobře prodá, nechají Ancela pracovat na BGE2 byly zase lži...:(
  • smejki
    na spodku je čárový kód... třeba
  • montatatana
    Ty figurky co vkladal do hry jsou ale bezne (kralik z UbiArt kolekce, Ezio ze sberatelky), ne nejake specialni. Moc nechapu, jak figurku ten ovladac nasnimal jen polozenim na displej...
  • firebug
    3D je jenom zdanlive. Postavicky jsou jenom lepe vystinovane, takze pusobi plasticteji. Taky mi vice sedlo komiksovejsi pojeti, ale to je drobnustka. Vypada to porad bajecne. Kdyz si stopnete 36. sekundu, uvidite ten rozdil. Rayman ma hladsi stiny, ale ten "Modrouch", je porad animovanej ala Origins :-)
  • Malleth
    Skvělý video, než se tam zjevila figurka Ezia. To ho musej cpát i do Raymana? Jako by jeho DLC oblek do Final Fantasy nebyl dostatečně velkej úlet.
  • Ten začátek, jak tam běží po stříškách, mostě a létá tam drak mi připomíná prolog v Zaklínači 2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit