Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • presne tak! *12*
  • na Wii mam zeldu a maria koupil bych i dalsi dili, ale nejsou a nebudou jakmile vyjde nova konzole nintendo na starsi kasle takze NEZAJEM od ninteda uz nikdy nic nechci
  • Je to bezva, jen mě nejvíc kakají ty části kde musíte vyskákat po knihovnách, asi to dělám špatně, ale trvá mi asi tak minutu abych se pohnul o malý kousek, a pak stačí malá chybička a můžu to dělat od znova.
  • Ronox
    "Kráva debilní" by si měla vzít příklad od Phila Fishe a zmizet z internetu :D
  • Veskoslav
    Neotravuj. Nebo si při své debilitě myslíš, že nevím, že myslel sex? Otravuj si někoho jiného blbko.
  • Trisska
    Nepochopils, že tím myslel sex? Ale na to máš ještě času dost.
  • Ronox
    U Nintenda mám vždy zábavu v tý nejčistší podobě. Rayman, Super Mario jak Galaxy, tak i smash bros, Wario, Contry, Castlevania, Milošovo Pokémoni, Fire Emblem, Zelda, Xenoblade, Kirby atd. Wii jsem si pořídil jako poslední konzoli po X360 a PS3 a tam je krásně vidět, jak nepotřebujete ultraüber grafiku. Momentálně si hraju s DSkem a taky parádní tituly včetně portů z Wii. Nintendo jede furt to svoje a dokáže u nových her vyvolávat pocit nostalgie, kdy jsme hrávali na famicomu.
  • Veskoslav
    Jako že budeme spolu skákat na trampolíně? A není to nebezpečné? *13*
  • Jack1947
    Diky Levelu , jsem to zkusil... prekvapive mne to zabavilo, tak aspon tady Wii U naslo svuj potencial v oblasti nezavislych her. (nerikam ze to je spatne). Reakce je na Veskoslava.
  • Lawliet
    Nejlepší hopsačka, co můžeš hrát, je se ženskou.
  • 13_11
    Klikni na jeho profilovku.
  • Trochu ot ale gladosy jak se jmenuje ta tvá stránka o indie hrách?
  • WiiU only, takovy skody vydavat takovyhle bozi hry na mrtvou platformu:(
    http://www.youtube.com/watch?v=APWTJMyM4qg
  • Veskoslav
    Jsi mu zničil jeho svět:)
  • GlaDOS
    To není The Neverhood, ale Armikrog..
  • Trisska
    Vážně? No možná udělám sem tam nějakou chybku ale když sem lehce skouřená tak to ani neřeším. *4*
  • Trisska
    Ajo, děkuji za opravu. *4*
  • Veskoslav
    Dělání záměrných chyb ze sebe neuděláš zajímavou. Spíše naopak;)
  • Whoossain
    Zdá se, že tam máš hrubku. Píše se "ubýrat"...
  • Trisska
    Fakt smutný, že máš v profilu moji oblíbenou hru Neverhood a přitom seš takovej d**žot... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit