Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na to půjdu dvakrát za sebou!
  • no, kdyz pominu ten fakt ze si do traileru na WarCraft pouzili hudbu z druhejch 300, jakoby to byl nejakej sestrih od nejakyho youtubera a nemeli hudbu vlastni, tak jo jde to no. Az na ty zivotni problemy orku jak z ordinace.
    • ucho
      trailerová hudba je samotná kategorie. často se může podobat některým motivům z jiných filmů. mezi takové klasiky patří two steps from hell...

      https://youtu.be/ASj81daun5Q
      https://youtu.be/HtlLyLUrrIg
      • Ano trailerova hudba je kategorie sama o sobe, nemam nic proti pouziti specialni trailerove hudby na to delane, viz tebou zminene two steps from hell ktery uz ma dneska kazdej mental v supliku. Ach kde jsou ty casy kdy o tom nikdo nevedel a kdyz to nekdo pouzil tak byl buh. Dneska si to posloucha kazdej mamlas pri psani komentaru na facebook.

        Kazdopadne v tomto pripade se jedna o primo tema z druhych 300.
    • tomocz
      Normálně se používá v trailerech hudba z jiných filmů. Viz například trailer na Purpurový vrch, abych jmenoval něco z nedávný doby.

      Ale jsem na rozpacích. Vizuál sám o sobě vypadá parádně, přesně ve stylu animaček z her, ale jakmile se do toho strčí živý herci, tak už to vypadá divně...
      • zas tak moc se to nepouziva, spis je to vzdycky znak toho ze je v tymu nekdo omylem a nechape jednu zasadni vec. Ta hudba byla vytvorena specialne k 300 a kdyz hraje tak ja mam pred ocima spartany na mori a najednou mi to tady hraje k warcraftu, kterej je tak obrovskou zalezitosti, ze je snad temer nemozny aby si nenatocili vlastni epickou skladbu se svym orchestrem. Naprosto me vytaci kdyz nekdo pouziva cizi hudbu ktera popisuje specifickou vec, k necemu jinymu. Viz TV NOVA a jeji pouziti sklady z matrix revolutions pri nejaky uslintany reportazi. Kazdopadne tohle neznelo warcraftove ale tak, aby to bylo cool.
        • tomocz
          Když se to použije dobře, tak mi to ani nevadí.

          Ale popravdě se hudby u Warcraftu bojím, vzhledem k tomu, že to dělá Djawaldi, kterej snad ještě nenahrál nic pořádnýho krom znělky ke GoT.
          • no jo vlastne, na to jsem zapomnel. Tak to by vysvetlovalo proc je tam tahle hudba. Tak jo tak nic, vzhledem k tomuto faktu jsem nic nerek. :D
            • ucho
              do trailerů se nedává hudba, která zazní ve filmu. pro trailery se používají pro to vhodná témata. a někdy takové téma může zaznít i v jiném filmu...
      • Paulcz
        no i to CGI pokulhává pokud to srovnáme např. s LOTR 1-3.
        • Technologicky určitě ne. Filmařsky ano.
          Jsem zastáncem názoru, že je někdy lepší vidět méně a zbytek nechat na představivosti lidského mozku, než vykreslit poslední chloupek v nose nejmodernější technologií.
          Pořád to není tak dokonalé k nerozeznání od skutečnosti, takže výsledek je takový, že to celé vypadá jako nějaká gamesa a ne "hraný" film.

          A proto třeba z Pána prstenů (a jeho CGI) mám osobně mnohem lepší feeling než ze 4k Hobbita, nebo tohohle traileru.

          Obecně mám takový pocit, že v dnešní době mainstream diváků onanuje nad CGI, která je rok od roku, film od filmu lepší a dokonalejší, ale banální obsah, který je sám o sobě jedno velké, opakovaně nám servírované klišé, nikomu už nevadí.
          • Paulcz
            Souhlasím, imaginace je v tomto nejlepší pomocník.

            Ale vadí, stále to je kupříkladu na CSFD vidět, i když občas je potřeba ignorovat vysoké hodnocení a přečíst si odpady.
  • šel mi z toho mráz po zádech, ale zbytečně moc mluvení v traileru na můj vkus *4*
  • http://www.twitch.tv/blizzard tady je i k videni cele to blizzardi divadlo *3*
    • tazko vidiet ked vidiet to mozu iba ludia s virtualnym listkom a novinari *15*
      • no ja nevim jak ty ale ja tu jejich seslost normalne vidim..i ten trailer uz tam bezel ..LOl *7*..navic proc by to meli videt jen novinari..kdyz je to verejne??a trailer uz je spotnutej na vsech moznych servrech ..ale jestli chces ..muzu ti dat na skype sdileni obrazovek abys taky neco zahlidl *15*
        • tak oficialne blizzard kazdorocne predava normalne listky a virtualne s urcitou kapacitou , i ked tento rok z virtualneho obsahu znepristupnili engiine panel o chode serverov a technicke stranky hry .Moze sa stat ze mozu niake casti streamovat priamo z blizzardu ale vsetko maju spristupnene iba platiaci ludia bohuzial, pleps ako my musi cakat na tiscali a mno champion report *1* .
          • Ten úvod blizzconu, kde běžel trailer, je i pro neplatící. Každopádně je plno "černých" streamů po netu, stačí jen hledat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit